Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Piłkarzyki, Foosball, Futbol Stołowy, Trambambula [.wmv]

Piłkarzyki, Foosball, Futbol Stołowy, Trambambula [.wmv] torrent
Dodał: eddiemj
20.05.2009 07:31
Kategoria: Różne

Rozmiar: 61.27 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 176

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Film ten jest kompilacją kilkudziesięciu akcji w Futbolu Stołowym. Obraz ten ma na celu popularyzacje gry, która poprzez swój potencjał zdobywa coraz więcej zwolenników od dzieciaków po seniorów w Polsce i na Świecie.

PS. Jest to zdecydowanie najlepszy jakościowo film jaki wrzuciłem o tej tematyce do tej pory. Akcje są płynne oraz efektowne przez co są przyjemne dla oka. Jeśli ktoś „zawiódł” się z przeróżnych przyczyn po poprzednich wstawkach, tym razem nie powinien czuć niedosytu. Miłej zabawy życzę.

Info na temat filmów:
Typ: Plik WMV
Codec Video: WMV3 WMP v9 (VC-1 Simple/Main)
Codec Audio: 0x0161 (WMA v2) 0x01:44100Hz 160 kb/s tot (2 chnls)
Szybkość transmisji bitów: 2074 kb/s
Wymiary: 640 x 480
Czas trwania : 4’17 sekund
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2012-06-13 17:22:25 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 08:47
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse