Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Chłop - głos Andrzeja Leppera do nawigacji AutoMapa

Chłop - głos Andrzeja Leppera do nawigacji AutoMapa torrent
Dodał: Gorol
16.05.2009 19:54
Kategoria: Dodatki

Rozmiar: 7.67 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Niezwykły głos do zainstalowania w programie AutoMapa.
Zaskoczysz znajomych gdy Twoja nawigacja będzie Cię prowadzić jakbyś jechał furmanką,a do celu prowadził Cię Głos Andrzeja Leppera.

instalacja
Pobrany i zapisany na dysku plik VOICE (nazwa pliku składa się z nazwy głosu, podkreślenia oraz czterech losowo wybranych znaków alfanumerycznych, np. Chłop_n3vg.voice) należy skopiować do katalogu AutoMapa EU w pamięci flash urządzenia nawigacyjnego bądź na karcie SD (w zależności od tego, gdzie znajduje się katalog AutoMapa EU).

W przypadku systemów Automapa zainstalowanych w pamięci wewnętrznej urządzeń typu PDA/PND, należy podłączyć je do portu komputera kablem USB a następnie skopiować plik. W większości przypadków do komunikacji z urządzeniem należy wykorzystać program ActiveSync (do pobrania bezpłatnie ze strony Microsoft).

W przypadku systemów Automapa zainstalowanych na karcie SD wystarczy kartę SD umieścić w odpowiednim czytniku podłączonym do komputera a następnie skopiować plik.

Po uruchomieniu programu AutoMapa EU należy wejść do
MENU USTAWIENIA KOMUNIKATY 2-gi ekran PLIK
DŹWIĘKOWY i wskazać nazwę pobranego pliku.

Plik VOICE jest kompatybilny z wersją 5.x, 4.x programu AutoMapa. Użycie pliku w innej niż określona wersji AutoMapy może skutkować utratą komunikatów nawigacyjnych lub nawet zawieszeniem się programu.

Demo do pobrania ze strony http://www.swiatgps.com.pl/produkty/chlop/p1293.xml?cat_id=1979

Rozmiar 7.66MB

Minimalne wymagania sprzętowe : brak .

Wersja językowa : polska .

Życzę miłej zabawy.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-08 13:20:38 [Aktualizuj]
Napisano: 06.10.2022 02:32
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse