Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Age Of Empires III [Windows Mobile, PocketPC, Smartphone]

Age Of Empires III [Windows Mobile, PocketPC, Smartphone] torrent
Dodał: Rzoni
07.04.2009 11:39
Kategoria: Gry

Rozmiar: 3.99 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Age of Empires III to trzecia część serii gier RTS Age of Empires. Gra została stworzona przez Ensemble Studios i wydana przez Microsoft 18 października 2005 w Ameryce Północnej i 4 listopada 2005 w Europie oraz 1 grudnia 2005 w Polsce (polska wersja językowa, wydawca: CD Projekt).

W porównaniu do poprzednich części Age of Empires, grafika jest trójwymiarowa i bazuje na doświadczeniach studia zdobytych podczas tworzenia gry Age of Mythology. W tej części serii zastosowany został, po raz pierwszy, specjalnie zakupiony (licencjonowany) silnik zachowań fizyki obiektów havok.

Gra opowiada o podbojach europejskich w Ameryce. Po raz pierwszy w serii broń palna jest cały czas dostępna, w poprzednich częściach jej odkrycie było możliwe dopiero tuż przed końcem gry. Mimo to dostępnych jest też wiele jednostek walczących bronią białą.

W odróżnieniu od poprzednich części, gromadzi się tylko trzy rodzaje zasobów: jedzenie, drewno i pieniądze, które zastępują złoto (w starszych częściach gry gromadziło się jeszcze kamień). Wieśniacy nie muszą już odnosić zdobytych zasobów do specjalnych budynków (nie ma już spichlerzy itp). Nie ma także kontrowersyjnej funkcji dostępnej w Age of Mythology: The Titans, która umożliwiała ciągłe automatyczne budowanie jednostek, dopóki wystarczało zasobów.

Gra intuicyjnością ustępuje swojej wielkiej poprzedniczce, Age of Empires II (z dodatkami). Brakuje m. in. bardzo przydatnych w strategii elementów.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-24 17:01:34 [Aktualizuj]
geraltwiedzmin
geraltwiedzmin
Napisano: 2009-07-02 08:44
 
zapomniales dodac ze nie obsuługuje dotykowego ekranu

Nie działa na 100%

na Omni

Na Asusie a636

Acer N-35

to wiem bo to moich kumpi PADy
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse