Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Komety - Złoto Azteków (2009) [mp3@VBR]

Komety - Złoto Azteków (2009) [mp3@VBR] torrent
Dodał: zibbik
20.03.2009 01:06
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 77.48 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Release: March 7th, 2009
Genre: punk / rockabilly / rock
TT: 53:33

Utwory:
1. Zabierz mnie do domu (live)
2. Anna jest szpiegiem (live)
3. Wyglądasz źle (live)
4. Miasto turystów (live)
5. To samo miejsce (live)
6. Krzywe nogi (live)
7. Warszawa i ja (live)
8. Złoto Azteków (live)
9. Po drugiej stronie (live)
10. April Rain (live)
11. Ostatnie lato XX wieku (live)
12. Wreszcie w ciąży (live)
13. Spotkajmy się pod koniec sierpnia (live)
14. Samobójczynie (live)
15. Tak czy nie? (live)
16. Bezsenne noce (live)
17. W dżinsach i w swetrze (live)
18. Dla ciebie nie istnieję
19. Dziecko nowoczesnych bloków
20. Swampland
21. Bonus

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komety
http://www.myspace.com/komety
http://www.komety.com

Skład:
LESLAW - voice, guitar.
SANTIAGO - bass, voice.
MIKO - drums, voice

Info z merlin.pl:
"Złoto Azteków" to nowa płyta Komet, jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów alternatywnych. Zeszłorocznym, składankowym albumem "The Story Of Komety" wydanym w Meksyku, a następnie w polskiej wersji językowej dla fanów w kraju, grupa przygotowała grunt pod kolejne swoje premierowe wydawnictwo, którego celem jest prezentacja formacji w całkiem nowym obliczu. Komety dowiodły niejednokrotnie, że są świetnym zespołem koncertowym o czym przekonać się mógł każdy kto uczestniczył w zeszłorocznej trasie zespołu po Polsce lub miał okazję usłyszeć grupę w koncertach transmitowanych przez radiową "Trójkę". Właśnie podczas serii zeszłorocznych występów obejmujących m.in. Warszawę, Kraków, Łódź, Szczecin, Wrocław... Komety dokonały rejestracji kilkudziesięciu swoich utworów najgoręcej przyjmowanych przez publiczność. 17 spośród nich trafiło na koncertowy album "Złoto Azteków". W dobie wydawnictw DVD zwyczaj wydawania płyt koncertowych zdaje się być przez wielu wykonawców lekko zaniedbany choć od zawsze stanowiły one świetne uzupełnienie dyskografii artystów. Dawały jednocześnie okazję uchwycenia niepowtarzalnej atmosfery rockowego występu, reakcji publiczności, a niekiedy także poznania bardziej surowego brzmienia wykonawcy nie zmiękczonego studyjną obróbką. Wszystko to jest celem zespołu i wydawcy w przypadku albumu "Złoto Azteków" gdzie Komety pokazują swoją drugą, koncertowa twarz, równie intrygującą jak ich studyjne oblicze. Zespół z reszta nie oparł sie pokusie zaprezentowania na nowej płycie premierowych utworów studyjnych. 4 całkiem nowe kompozycje, zrealizowane tradycyjnie w warszawskim studio Serakos, uzupełniają z powodzeniem set koncertowy, powodując, że obojętne przejście obok tej płyty staje się praktycznie niemożliwe.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-03-20 01:06:54 [Aktualizuj]
Napisano: 25.06.2021 14:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse