Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sapkowski - Saga o Wiedzminie [CD4-Wieża Jaskółki] [Audiobook PL] [Arx]

Sapkowski - Saga o Wiedzminie [CD4-Wieża Jaskółki] [Audiobook PL] [Arx] torrent
Dodał: Arx
17.03.2009 13:27
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 352.40 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Sapkowski - Saga o Wiedzminie [Audiobook]
Tom 4 - Wieża Jaskółki

INFO:

Czwarta, przedostatnia część epopei o świecie Wiedźmina i wojnach, jakie nim wstrząsają. W zagubionej wśród bagien chacie pustelnika ciężko ranna Ciri powraca do zdrowia. Jej tropem podążają bezlitośni zabójcy z Nilfgaardu. Tymczasem drużyna Geralta, unikając coraz to nowych niebezpieczeństw, dociera wreszcie do ukrywających się druidów. Czy Wiedźminowi uda się odnaleźć Ciri? Jaka role odegra osnuta legenda Wieża Jaskółki?

DANE TECHNICZNE:

Format - mp3 48 kbps
Probkowanie - 22.050 Hz
Jezyk - polski
Czyta - Roch Siemianowski
Czas trwania - 12.15.22 sek
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-11 09:29:24 [Aktualizuj]
Napisano: 28.11.2021 05:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse