Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ashampoo® Core Tuner SE-serial incl(multi-core tuner)[ENG]

Ashampoo® Core Tuner SE-serial incl(multi-core tuner)[ENG] torrent
Dodał: bucior78
14.03.2009 14:14
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 10.88 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 7

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ashampoo Core Tuner
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Czy wydaje ci się jak by twój komputer ostatnio „zwolnił”?, i chciałbyś to szybko naprawić… i tym bardziej dowiedzieć się czym to jest spowodowane…?

TO Ashampoo Core Tuner JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!

Program wspomaga obsługę procesorów kilkurdzeniowych, oraz optymalizuje nasz system operacyjny.

Prawie wszystkie nowoczesne komputery mają co najmniej dwa procesory, które są powszechnie określane jako “rdzenie”. Niektóre mają nawet cztery.
Niestety, Windows często nie potrafi zarządzać swoimi wieloma rdzeniami zbyt dobrze, więc nie możesz osiągnąć pełnej mocy za którą zapłaciłeś!.

Ashampoo Core Tuner umożliwia wykorzystanie pełnej mocy wszystkich rdzeni!.
Dla wystarczającego wyniku wystarczy wybrać “Auto-Optymalizacja” w celu optymalizacji wszystkich uruchomionych programów.

Program nie tylko wspomaga obsługę kilku “rdzeni” procesora, ale także optymalizuje nasz system operacyjny tak by chodził płynniej i bez awaryjnie.

Aplikacja posiada w sobie zaimplementowane narzędzia, dzięki którym będziemy mieli możliwość wyłączenia np. wpisu auto-start w rejestrze systemowym podczas uruchomienia systemu Windows. Co więcej kolejne narzędzie pozwala wyłączyć usługi w naszym systemie, które nie zawsze są niezbędne a zabierają tylko cenne zasoby naszego komputera.

Ale jedną z najważniejszych funkcji programu jest możliwość zarządzania aktywnymi procesami w czasie rzeczywistym, które możemy, zresetować, przyspieszyć, lub też wyłączyć. Mamy również możliwość wybrać dla nich odpowiedni priorytet działania by dany program mógł pobierać więcej zasobów z naszego sprzętu i przy tym pracować bardziej wydajniej i stabilniej.

Program wyświetli dla nas bardzo szczegółowe dane na temat danego procesu, dzięki temu zawsze będziemy wiedzieć co możemy wyłączyć, a co należy zostawić!. Wygląd aplikacji możemy zmieniać za pomocą kilku dołączonych skórek.
I to wszystko w naszym ojczystym języku polskim!.

~1~Screen: http://www.softpedia.com/screenshots/Ashampo o-Core-Tuner_1.png
~2~Screen: http://www.softpedia.com/screenshots/Ashampo o-Core-Tuner_2.png
~3~Screen: http://www.softpedia.com/screenshots/Ashampo o-Core-Tuner_3.png
~4~Screen: http://www.softpedia.com/screenshots/Ashampo o-Core-Tuner_4.png
~Producent/dystrybutor: http://www2.ashampoo.com/webcache/html/1/pro duct_2_0061__.htm
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-07-15 15:59:05 [Aktualizuj]
bucior78
bucior78
Napisano: 2009-03-14 14:39
 
Program jest po polsku [PL]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse