Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Najemnicy - Armed Forces Corp. [2009] [FPS - City Interactive] [1 DVD] [PL] [Arx]

Najemnicy - Armed Forces Corp. [2009] [FPS - City Interactive] [1 DVD] [PL] [Arx] torrent
Dodał: Arx
11.03.2009 21:23
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 2.91 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Najemnicy [Gry akcji / FPS]
(Armed Forces Corp.)

GRA DZIAŁA BEZPOŚREDNIO PO INSTALACJI.

światowa data premiery: 27 lutego 2009
data wydania w Polsce: 27 lutego 2009 ( data wydania w Polsce )
tryb gry: single player
nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+
producent: CITY interactive
wydawca: interactive
dystrybutor PL: CITY interactive

DANE TECHNICZNE:

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista

INFO:

Armed Forces Corp. to dynamiczna gra akcji FPP rozgrywająca się we współczesnym mieście opanowanym przez terrorystów.

Gra akcji/FPS zrealizowana przez polską firmę CITY interactive. Wcielamy się w niej w najemnika będącego członkiem tytułowej organizacji. Armed Forces Corp. to grupa zrzeszająca najwyższej klasy świetnie wyszkolonych i doskonale uzbrojonych żołnierzy, którzy za pieniądze wykonają praktycznie każdą misję. Sporą sumę dolarów grupa zgarnąć może za odzyskanie cennych informacji z przejętego przez terrorystów wieżowca. Wykonanie tego zadania wymaga nie tylko umiejętności bojowych, ale także pamiętania, że gdy chodzi o pieniądze należy niezwykle uważać i nie ufać nikomu.

Tytuł oferuje 8 poziomów, rozgrywanych w zróżnicowanych lokacjach. Przyjdzie nam więc przebić się przez podziemne kanały i stacje metra, z których wyjdziemy na ulice miasta, by później trafić do korporacyjnego biurowca. Aby wiernie odwzorować prowadzenie walk w mieście autorzy stworzyli kilka godnych uwagi elementów. Przede wszystkim, mamy spory wpływ na nasze uzbrojenie i możemy zmieniać ustawienia broni (wybierając trybu szturmowy lub snajperski). Ponadto, stworzono system strzelania z ukrycia, dzięki któremu możemy chować się przed pociskami przeciwnika i prowadzić ostrzał na ślepo. Ważnym taktycznym motywem jest także realistyczne przebijanie cienkich ścian przez kule – musimy więc uważać jaki obiekt wybieramy za naszą osłonę.

Do eksterminacji terrorystów wykorzystać możemy wiele różnych typów uzbrojenia i technik stosowanych przez służby specjalne. Oprócz samych pukawek, twórcy przygotowali także bogaty asortyment pomocniczy. Wśród dostępnego wyposażenia znajdują się więc między innymi gogle noktowizyjne, ogłuszające granaty błyskowe M84 oraz maski gazowe S10. Warto także wspomnieć o możliwości otwierania drzwi kopniakiem. Gra wykorzystuje ulepszony silnik JupiterEx, który zapewnia całkiem pozytywne wrażenia wizualne, oferując między innymi dynamiczne światła, zaawansowane efekty, rozbudowaną sztuczną inteligencję oraz szczegółowe lokacje.


Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-04 17:24:38 [Aktualizuj]
bartekwawag
bartekwawag
Napisano: 2009-03-20 12:26
 
Fajna tylko za duzo zapisów ciagle punkty kontrolne. Ale minusem jest to ze mi ta gra zajeła tylko 30 minut i juz była skonczona:(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse