Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dark Sector [ENG] [NOGRP]

Dark Sector [ENG] [NOGRP] torrent
Dodał: kulli82
17.02.2009 18:55
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 7.25 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Digital Extremes ( producent )
Noviy Disk ( wydawca )
22 stycznia 2009 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
tryb gry: single / multiplayer
nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 18+

wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Mroczna gra akcji, w której wydarzenia ukazane są z perspektywy trzeciej osoby. Wcielamy się w bohatera, dysponującego nie tylko śmiercionośną bronią, ale także nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

Dark Sector to dynamiczna gra akcji przygotowana przez zespół developerski Digital Extremes, znany ze stworzenia legendarnej serii Unreal Tournament. Zabawa obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby. Warto również dodać, iż Dark Sector jest jednym z pierwszych tytułów zapowiedzianych z myślą o konsolach PS3 oraz Xbox 360.

Akcja opisywanej pozycji osadzona została jednym z post rosyjskich miasteczek. Gracz wciela się w postać zarażonego tajemniczym wirusem i obdarzonego niecodziennymi umiejętnościami Haydena Tenno. Jak na współczesny produkt przystało, fabuła obfituje w wiele zaskakujących zwrotów akcji. Dark Sector jest strzelaniną, w której pierwszoplanową rolę gra ostrze-bumerang wyrastające z dłoni naszego protagonisty. Przy jego pomocy możemy likwidować większość przeciwników, zarówno na dystans, jak i z bezpośredniej odległości. Oczywiście nie oznacza to, że w Dark Sector brakuje broni palnej. Wręcz przeciwnie, choć jej używanie jest bardzo ograniczone w powodu zamontowanych w karabinach czujnikach wykrywających zarażone osoby. Niemniej jednak w broń pozbawioną czujników możemy się zaopatrzyć na lokalnych czarnym rynku.

Rozgrywka w zdecydowanej części polega na odpowiednim wykorzystaniu znajdujących się na miejscu potyczki osłon terenowych, zza których spokojnie czy to z karabinu, czy też przy pomocy wspomnianego wyżej ostrza wyeliminujemy przeciwników.

Oprawa audiowizualna gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie powinno to szczególnie dziwić, gdyż Dark Sector ma stanowić pokaz możliwości wspomnianych wcześniej konsol. Autorzy gry zadbali przede wszystkim o szczegółowe modele postaci. Napotykani w trakcie zabawy przeciwnicy poruszają się w bardzo realistyczny sposób. Gracz może również zaobserwować zaawansowaną mimikę twarzy. Cała zabawa wzbogacona została licznymi efektami specjalnymi w postaci dymu czy ognia.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-30 13:07:12 [Aktualizuj]
szpaner115
szpaner115
Napisano: 2009-02-22 17:37
 
czy to jest wersja z crackiem
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse