Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Backtrack 3 Final [x86] [multi]

Backtrack 3 Final [x86] [multi] torrent
Dodał: bzzyk1920
19.01.2009 23:46
Kategoria: Linux

Rozmiar: 694.95 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Backtrack 3 -ISO

BackTrack (lub Back|Track) jest dystrybucją systemu operacyjnego Linux typu LiveCD, opartą na dystrybucji Slax.

Powstała w wyniku połączenia dystrybucji Whax i Auditor. Zawiera głównie oprogramowanie służące do testów bezpieczeństwa i łamania zabezpieczeń. System może być uruchamiany z dysku twardego, płyty CDROM, DVDROM i pendrive USB.

Swoją popularność zyskał głównie wśród osób zajmujących się wardrivingiem oraz warchalkingiem, ponieważ posiada wbudowane narzędzia do monitorowania sieci bezprzewodowych oraz do łamania zabezpieczeń takich jak: filtracja adresu MAC, szyfrowanie WEP i WPA. Umożliwia także analizowanie pakietów VoiceIP. Dużym ułatwieniem dla użytkowników jest też to, że posiada wbudowane sterowniki większości kart Wi-Fi, co sprawia, że złamanie podstawowych zabezpieczeń nawet dla nie znającej Linuksa osoby staje się bardzo proste. Ma wiele narzędzi do przeprowadzania audytów bezpieczeństwa, wiele linków do ciekawych stron.
http://wiki.remote-exploit.org/index.php/Main_Page

Description: CD Image

Name:: bt3-final.iso

Size: 695 MB

MD5: f79cbfbcd25147df32f5f6dfa287c2d9

SHA1: 471f0e41931366517ea8bffe910fb09a815e42c7
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-10-20 05:24:12 [Aktualizuj]
Napisano: 08.03.2021 06:44
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse