Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ghost In The Shell: Stand Alone Complex S1 odc.11-15/26 [DVDRip] [Lektor PL]

Ghost In The Shell: Stand Alone Complex S1 odc.11-15/26 [DVDRip] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
06.01.2009 15:16
Kategoria: Anime

Rozmiar: 0.99 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plikGhost In The Shell: Stand Alone Complex

Tytuł – Ghost In The Shell: Stand Alone Complex S1
Produkcja – styczeń 2004 do styczeń 2005
Odcinki – 11-15/26
Gatunek – akcja, SF, cyberpunk, tajemnica
Format – AVI
Język – PL Lektor
Jakość – wysoka
Żródło – DVD
Czas trwania – 26

Opis:
Akcja serialu rozgrywa się w tych samych realiach co komiks, jednak przedstawia zupełnie inną historię, chociaż znajdziemy tu wiele odniesień. Konstrukcja serialu jest standardowa, zwykle jeden odcinek to oddzielny wątek, czasami związany z tematem przestępstw cybernetycznych, a czasami ze sprawami natury bardziej normalnej. Jest to zrozumiałe biorąc pod uwagę długość serialu, jednak czasami nieco nużące. Na szczęście pomiędzy historiami zwyczajnymi, tymi o podłożu informatycznym oraz głównym, ciekawym wątkiem Laughing Mana, jest zachowana równowaga. Obok tego jest jeszcze miejsce na cynizm Bateau, oraz na zabawne scenki rodzajowe pokazujące ciekawskie osobowości nazbyt inteligentnych niebieskich pająkowatych maszyn, dla odmiany nazywanych tutaj „Tachikoma”. Z Major Kusanagi twórcy niestety nie żartują, co zwykł czynić Shirow w komiksie. Być może rzeczywiście nie do końca pasuje to do wizerunku profesjonalnej, poważnej i charyzmatycznej agentki organizacji rządowej, ale momenty, w których dopadała ją wściekłość były naprawdę bardzo miłe w mandze, głównie z powodu przesadzonych grymasów twarzy... Twórcy przynajmniej bardziej postarali się o to, aby pani Major wyglądała jak przystało pięknej kobiecie i trochę bardziej zbliżyli jej twarz do oryginału niż Mamoru Oshii w swym filmie. Jeśli mowa o twarzach to Aramaki na szczęście nie zbliżył się do oryginału i nie wygląda już jak małpa...


Jeżeli mam wystawiać kolejne odcinki pisać....!!!!!!!!

SEEDUJE DO PIERWSZEJ PEŁNEJ 10!!!!...:):) !!!!!!!

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-15 19:04:15 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 09:08
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse