Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Championship Manager 2007 [ENG][PAL][PS2DVD]

Championship Manager 2007 [ENG][PAL][PS2DVD] torrent
Dodał: pafflik
05.01.2009 01:35
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 103.00 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Championship Manager 2007

producent: Gusto Games
wydawca: SCi / Eidos
dystrybutor PL: Cenega Poland

kategoria: sportowe / manager piłkarski

Data Premiery:
Europa (PAL): 16 marca 2007
Polska: 23 marca 2007

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5082

Opis GryChampionship Manager 2007 jest kolejną pozycją z popularnej serii managerów futbolowych, rozwijanej od 1992 roku. Pierwotnie developerzy przygotowali jedynie pecetową wersję omawianej gry, ale nieco później zdecydowali się na przeniesienie swojego dzieła do świata konsol. W ten sposób na rynku pojawiła się edycja dla platformy PlayStation 2, Xbox 360 i PlayStation Portable.

Posiadacz dowolnej z trzech wspomnianych konsol może więc zostać profesjonalnym zarządcą drużyny piłkarskiej i nawet mało znany klub doprowadzić do największych triumfów w skali globu ziemskiego. Trzeba troszczyć się o szerokie spektrum zagadnień – począwszy od transferów zawodników, poprzez przedmeczowe planowanie taktyki i ustalanie programu treningów, a skończywszy rzecz jasna na prowadzeniu zespołu w trakcie bezpośredniego starcia boiskowego z ekipą przeciwnika.

Warto zauważyć, że autorzy wprowadzili ciekawy system motywowania wirtualnych futbolistów, polegający na rzucaniu im rozmaitych haseł słownych. Zaimplementowano też zaawansowaną opcję interakcji z mediami – prasa i telewizja mają bowiem kluczowe znaczenie w przedstawianiu wizerunków poszczególnych trenerów, więc najlepiej zbytnio dziennikarzom nie bruździć. Ponadto szeroki wachlarz dostępnych lig powiększono o dwie dodatkowe klasy rozgrywkowe rodem z Anglii. Oczywiście wszystkie kluby posiadają aktualne składy, a poszczególni piłkarze mają umiejętności porównywalne do rzeczywistych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-01-28 19:25:13 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 14:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse