Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wii Music [ENG] [PAL] [WII-NAGGERS]

Wii Music [ENG] [PAL] [WII-NAGGERS] torrent
Dodał: Anonimowy
02.01.2009 14:40
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.32 GB
Seed'ów: 75
Leecher'ów: 226
Pobrań: 1353

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plikWii Music

producent: Nintendo
wydawca: Nintendo

kategoria: zręcznościowe / muzyczna

Data Premiery:
Świat: 20 pażdziernika 2008
Polska: obecnie brak planów wydania
Europa (PAL): 14 listopada 2008
USA (NTSC): 20 pażdziernika 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1-6
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6791

Opis:

Wii Music to gra muzyczna, pozwalająca na bawienie się rozmaitymi instrumentami (np. perkusja, gitara i saksofon), obsługiwanymi poprzez Wii Remote, Nunchuk i Balance Board.

Podobnie jak w innych tego typu produkcjach, wcielamy się w rolę jednego z członków sześcioosobowego zespołu, reprezentowanego przez ludziki Mii i bierzemy udział w różnego rodzaju występach estradowych. Przy tym ilość dostępnych instrumentów naprawdę robi wrażenie – jest ich ponad pięćdziesiąt, a wśród nich znależć można między innymi pianino, gitary, saksofon i wiolonczelę. Pozwala to na stworzenie nietypowego zespołu i zagranie utworów należących do bardzo odmiennych gatunków muzycznych. W dodatku wcale nie musimy trzymać się określonego kanonu – podkład muzyczny jest jedynie bazą, a to jak go wykonamy zależy jedynie od nas. Możemy chociażby dodać rockowego brzmienia do klasyki, opuścić kilka „nutek” lub dołożyć nowe. Cokolwiek nie zrobimy gra automatycznie dopasowuje się do naszego stylu, tworząc odpowiednią kompozycję. A jeśli znudzi nam się rola muzyka, możemy spróbować swoich sił jako dyrygent orkiestry lub sprawdzić w specjalnym quizie.

Oczywistym jest, że ze względu na ilość instrumentów nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych kontrolerów jak to ma miejsce w przypadku chociażby Guitar Hero. Jednak nie ma na co narzekać, gdyż obmyślony przez twórców system sterowania pozwala świetnie wczuć się w rolę wybranego członka zespołu. I tak dla przykładu smyczkiem wirtualnego wiolonczelisty kierujemy przy pomocy Wii Remote’a, który z kolei perkusiście zastępuje pałeczki, a za pedały jego instrumentu służy Balance Board.

W Wii Music nie brakuje też możliwości zabawy z przyjaciółmi - w takim wypadku każdy z graczy przejmie kontrolę nad innym muzykiem. Możemy też poprowadzić pewną zabawę polegającą na tym, że jedna z osób uderza w dzwoneczki tworząc jakąś melodię, a zadaniem pozostałych jest odtworzenie jej - każdy po kolei musi zagrać pojedynczą nutę z tej sekwencji. Inną ciekawa opcją jest możliwość dzielenia się przygotowanymi przez siebie utworami z innymi posiadaczami Wii Music za pośrednictwem usługi WiiConnect24.

Jeśli chodzi o scenerie, w których odbywają się nasze występy, także nie można narzekać na nudę. Swoje show wykonujemy zarówno w sali koncertowej, jak i bardziej nietypowych miejscach – na przykład na łące. Fanów gier ze stajni Nintendo z pewnością ucieszy też fakt, iż utwory z najbardziej znanych produkcji japońskiej firmy można zagrać w Wii Music osobiście.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-01-02 14:40:10 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Wii Music [PAL][Wii][ENG] 570.60 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Wii Music [NTSC][Wii][ENG] 449.09 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole [Wii] Wii Party [PAL] [ENG] 4.34 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole [Wii] Wii Party [PAL] [ENG] 4.34 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole [Wii] Wii Party [PAL] [ENG] 1.30 GB (?) (?) (?)
Napisano: 23.05.2022 00:27
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse