Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: My Little Tank [ENG] [Windows Mobile, PocketPC, Smartphone]

My Little Tank [ENG] [Windows Mobile, PocketPC, Smartphone] torrent
Dodał: fizyk80
26.11.2008 12:30
Kategoria: Gry

Rozmiar: 4.35 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
My Little Tank v1.10
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gra My Little Tank przygotowana przez programistów z Astraware to zręcznościowa strzelanka, rzucająca nas w wir walki za sterami małego czołgu. Do przejścia jest 60 napakowanych akcją poziomów, gdzie poza dziurawieniem pancerzy wrogich pojazdów, będziemy musieli niszczyć stacje radarowe oraz bazy, a także ochraniać własne terytorium. Ślady gąsienic zostawimy na czterech różnych krajobrazach od mokrych bagien, przez zielone równiny, suche pustynie po mroźne i mocno zaśnieżone tereny. Po drodze znajdziemy liczne gadżety, które zwiększą naszą szansę przeżycia ulepszając systemy uzbrojenia, dodające chwilową niewidzialność i m.in. regenerując pancerz. Gra ta dostępna jest dla PDA systemem Palm OS, Pocket PC oraz aparatów z MS Smartphone. W tym wersja dla Palm OS obsługuje ekrany 320x320 oraz hi-res+, a pocketowa edycja ekrany kwadratowe, zwykłe QVGA oraz 640x480.

Więcej info:
http://www.astraware.com/ppc/mlt/?link=103/rel/1
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-24 17:01:43 [Aktualizuj]
Napisano: 17.10.2021 14:00
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse