Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Vampire The Masquerade - Bloodlines [eng] [.img]

Vampire The Masquerade - Bloodlines [eng] [.img] torrent
Dodał: VanityIsPerfect
09.11.2008 19:28
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 2.31 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
O grze:
Gra jest kontynuacją gry opartej na słynnym systemie RPG firmy White Wolf łączącą zalety pełnej akcji gry FPP z otwartym środowiskiem gry, nieliniowym, niebanalnym scenariuszem i bogatym systemem rozwoju postaci. Gra przenosi Cię w mroczną i cyniczną społeczność współczesnych wampirów w Los Angeles - walczących o władzę pomiędzy sobą, z ludźmi oraz innymi postaciami Świata Mroku z użyciem niezwykłego arsenału mocy, nadprzyrodzonych zdolności i cech.
Korzystając z engine Valves Source (tym samy, który został użyty w Half-Life 2) Vampire: The Masquerade - Bloodlines, tworzony przez zespół Troika Games, oparty jest na legendarnym systemie Świata Mroku firmy White Wolf. Stan się dzieckiem nocy... - gracze mają możliwość wcielenia się w postać z jednego z 7 różnych klanów wampirów, z których każdy posiada swoje unikalne siły i słabości. Korzystanie z 12 mocy takich jak wampirza szybkość, niewidzialność, kontrola umysłu i nadnaturalna siła, gracz wykonuje misje zdobywając doświadczenie i rozbudowując możliwości swojej postaci. Dzięki temu ostatecznie postać ta może osiągnąć wysoką pozycję w swojej społeczności, zdobywając uznanie (i wzbudzając zazdrość) jej pozostałych członków.

Gra FPP nowej generacji - oparta na engine Valves Source (użytym w przypadku Half-Life 2) Vampire: The Masquerade - Bloodlines charakteryzuje się rozgrywką pełną akcji, perfekcyjnej grafiki, zaawansowaną AI oraz niezwykłymi efektami specjalnymi. Gracze mają możliwość zmierzenia się z przeciwnikami w dynamicznej walce korzystając z nadprzyrodzonych mocy, broni do walki wręcz oraz całego arsenału innych broni takich jak pistolety, broń automatyczna, kołki, miotacze ognia itp.

Przygoda w stylu RPG - gracze wstępują do Świata Mroku Los Angeles - od nocnych klubów i grot służącym ceremonialnym spotkaniom po tandetne hoteliki i zamknięte posiadłości elit Hollywood. Podróżując w otwartym, "żywym" świecie w którym każdy wybór może mieć wpływ na ostateczny sukces lub porażkę. Gracze wybierają ścieżki, z których każda posiada wiele możliwych zakończeń i efektów - możesz pomagać lub szkodzić różnym grupom obecnym w grze, a wszystko to przyniesie wymierne efekty dla Twojej postaci. W kolejnej rozgrywce możesz dokonywać innych wyborów, co pozwoli Ci zapoznać się ze wszystkimi możliwymi reakcjami świata, które zależeć mogą od Twojego klanu, umiejętności i reputacji. Drużynowa gra wieloosobowa - gracze mogą za pośrednictwem sieci włączyć się w wielką bitwę dobra i zła. Wybierając jedną z drużyn, grając jak wampir lub łowca, dzięki różnym celom i zadaniom, gra w sieci zapewnia unikalne doświadczenia każdemu z graczy.

Wymagania sprzętowe:
- Win 98/2000/XP (działa też na Viście - sprawdzone!)
- Pentium III 800 MHz (zalecany procesor z 1,2 MHz)
- 128 MB RAM (zalecane ponad 1GB)
- karta graficzna 64 MB
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-17 06:38:46 [Aktualizuj]
Napisano: 28.10.2020 09:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse