Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Symantec Norton Internet Security 2008 [PL]

Symantec Norton Internet Security 2008 [PL] torrent
Dodał: marcco
18.10.2008 19:34
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 325.82 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows XP Home Edition/Professional/Vista
Wymagania sprzętowe: Procesor 300 MHz lub szybszy; 256 MB pamięci RAM; 325 MB wolnego miejsca na dysku twardym; Napęd DVD lub CD-ROM.

Opis:

Norton Internet Security 2008 umożliwia całkowicie bezpieczne korzystanie z Internetu chroniąc przed najnowszymi zagrożeniami pochodzącymi z sieci WWW: wirusami, hakerami, oprogramowaniem , szpiegowskim i rootkit oraz spamem. Dwukierunkowa zapora ogniowa kontroluje zarówno ruch przychodzący, jak i wychodzący. Program działa w tle nie zakłócając pracy komputera. Do wersji 2008 dodano ochronę przed atakami typu phishing, która blokuje fałszywe witryny internetowe i chroni przed dostaniem się w niepowołane ręce osobistych danych użytkownika.

Obraz płyty zawiera:

Norton Internet Security 2008 v15.5.0.23 PL
Edge Keygen
Instrukcja Instalacji
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-10-04 20:52:20 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 09:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse