Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: iPod touch 2.1 wersja 5F137

iPod touch 2.1 wersja 5F137 torrent
Dodał: BigJack80
16.10.2008 15:47
Kategoria: Mac

Rozmiar: 239.52 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jest to najnowszy firmware do iPoda touch wydany przez apple. Dla większości standardowych zjadaczy chleba jest on płatny. Ja oferuję wam go za free. Aby go zainstalować, trzeba go najpierw pobrać. W zakładce z naszym ipodem trzymając klawisz "shift" klikamy przycisk odtwórz. Następnie rozpoczyna się standardowe wgrywanie oprogramowania. Czas wgrywania zależy od tego z jakiej wersji softu przechodimy na nasz docelowy 2.1. Po takim zabiegu posiadamy iPoda z nowiuteńkim firmwarem, który daje nam różne dodatkowe funkcje takie jak np. App Store.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-03-31 12:07:13 [Aktualizuj]
budzimierz1
budzimierz1
Napisano: 2008-10-28 23:06
 
elo.Słuchajcie... kupiłem sobie ipod-a touch 16GB parę dni temu i posiadam na nim softa 1.1.5. a widzę że ziomuś ma tu 2.1.Prosiłbym was bardzo o pomoc gdyż ten ipod to dla mnie czarna magia i kompletnie nic nie qmam.Pobrałem ten plik (soft 2.1) mam konto na itunes ale naprawdę nie mam pojęcia co i jak teraz zrobić.Jeśli ktoś z was się na tym zna to bardzo proszę o kontakt i pomoc.Moje gg 577042 lub micek85@interia.pl Z góry dziękuję :-))
budzimierz1
budzimierz1
Napisano: 2008-10-28 23:12
 
aha jeszcze jedno... Mam na kompie iTunes 8.0 i nie mam pojęcia jak wrzucić na tego ipoda jakaś gierkę czy program.Nie wiem czy mam racje ale wydaje mi się że na tym sofcie którym posiadam 1.1.5 nie można wrzucać gierek i programów bo jest potrzebna do tego cydia i installous czy coś w tym stylu.Bardzo mi zależy na sofcie 2.1 więc liczę na wasza pomoc :-)) elo
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse