Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Człowiek w lustrze: Michael Jackson: Historia króla popu - Man In The Mirror: The Michael Jackson Story *2004* [DVDRip.XviD-Loko] [Lektor PL]

Człowiek w lustrze: Michael Jackson: Historia króla popu - Man In The Mirror: The Michael Jackson Story *2004* [DVDRip.XviD-Loko] [Lektor PL] torrent
Dodał: olejlks
08.10.2008 18:10
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 700.07 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Człowiek w lustrze: Michael Jackson: Historia króla popu - Man In The Mirror: The Michael Jackson Story *2004*

Tytuł oryginału: Man in the Mirror: The Michael Jackson Story
Reżyser: Allan Moyle
Scenariusz: Claudia Salter
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Wydawca: Monolith
Rok produkcji: 2004
Obsada: Flex Alexander, Eugene Clark, Fred Tucker
Czas trwania filmu: 87 minut

Fabularna historia światowego fenomenu muzyki pop, niezwykle dramatyczna i poruszająca. Biografia Michaela Jacksona ukazująca gwiazdora na scenie i za kulisami, od samego początku kariery jako "cudowne dziecko" i pupil Queence Johnsa, poprzez Five aż po ostatnie wydarzenia związane z jego aresztowaniem. Historia niezwykle aktualna, biorąc pod uwagę, że film powstał przed zapadnięciem wyroku pozytywnego dla Jacksona.

Info:
codec: XviD
Format: .AVI
Target size: 700Mb, 48000Hz 111 kb/s, 25.000Fps, 1003kbps, MP3
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-09-07 23:20:58 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2020 12:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse