Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Romance Of The Three Kingdoms XI [English][ISO]ALIEN

Romance Of The Three Kingdoms XI [English][ISO]ALIEN torrent
Dodał: strus
17.09.2008 17:14
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.28 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Romance Of The Three Kingdoms XI [English][ISO]
Romance of the Three Kingdoms XI
producent: Koei
wydawca: Koei
kategoria: strategiczne / turowa
Data Premiery:Świat: 05 września 2008
WSTAWKA:ALIEN

Romance of the Three Kingdoms XI to dalekowschodnia gra strategiczna, toczona w systemie turowym i należąca do bestsellerowej serii, rozwijanej od lat osiemdziesiątych XX wieku. "Jedenastka", podobnie jak jej poprzedniczki, bazuje na historycznych wydarzeniach, opisanych w czternastowiecznej powieści pt. Dzieje trzech królestw. Gracz bierze więc udział w strategicznej rywalizacji trzech państw, czyli Wei, Shu i Wu. Wirtualna akcja została podzielona na dziesięć scenariuszy głównych i osiemnaście dodatkowych. Ponadto po raz pierwszy w historii serii można dokonać wyboru między angielskim i chińskim dubbingiem.

Zaimplementowany przez developerów tryb tworzenia własnego dowódcy pozwala nam na wybór unikalnych atrybutów postaci. Do tego dochodzi jeszcze ponad sto specjalnych umiejętności w rodzaju sprowadzania przeciwników w pułapkę czy przywoływania „boskiego ognia”. Całości dopełnia charakterystyczna grafika trójwymiarowa, inspirowana tradycyjnym malarstwem chińskim, a także nastrojowa ścieżka muzyczna autorstwa kompozytora nazwiskiem Yoshihiro Ike.

W odróżnieniu od wersji na PS2, ta na PC została wzbogacona o Power-up Kit, w skład którego wchodzą między innymi: 50 nowych umiejętności generałów, 6 dodatkowych kampanii, kolejny, wyższy poziom trudności, możliwość dostosowywania przy użyciu edytora atrybutów generałów, miast, królestw, ekwipunku, czy liczne usprawnienia w sferze militarnej.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP.

SCREEN:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6710
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-01-16 13:47:06 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2021 04:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse