Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Need for Speed: Most Wanted [Multilanguage] [1DVD] [.iso]

Need for Speed: Most Wanted [Multilanguage] [1DVD] [.iso] torrent
Dodał: spectatorx
02.09.2008 17:13
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 2.18 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [7]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Need for Speed: Most Wanted

producent: EA Games
wydawca: Electronic Arts Inc.

kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Świat: 16 listopada 2005
Polska: 25 listopada 2005

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 3 GB HDD.

Opis gry:

Need for Speed: Most Wanted stanowi kolejną część serii, rozwijanej od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Po nocnych eskapadach z obu odsłon Need for Speed: Underground przyszedł czas na poruszanie się sportowym samochodem w warunkach zgoła odmiennych. Nadal jednak zabawa toczy się w jednej metropolii o całkiem sporej powierzchni i dużym zróżnicowaniu w materii zabudowy (dzielnice mieszkaniowe, strefy przemysłowe etc.).

Rozgrywka stawia przed nami zadanie zyskania miana najlepszego ulicznego kierowcy w ramach tzw. Czarnej Listy, mającego na przysłowiowym pieńku z potencjalnymi rywalami, jak również ze stróżami prawa w radiowozach. Zatem nie tylko bierzemy udział w licznych nielegalnych wyścigach w normalnym dziennym ruchu miejskim, ale także nierzadko uciekamy przez zawziętymi policjantami. Warto zauważyć, że w momencie wystąpienia sytuacji o wysokim stopniu niebezpieczeństwa (np. nagłe wyjechanie ciężarówki z drogi podporządkowanej) włącza się chwilowe spowolnienie akcji a la słynny efekt bullet-time z filmowej trylogii The Matrix, dzięki czemu można stosunkowo spokojnie i precyzyjnie wykonać odpowiednie manewry.

Standardowo developerzy zatroszczyli się o uzyskanie należytych licencji, aby w wirtualnej rzeczywistości znalazło się wiele autentycznych samochodów – m.in. BMW M3 i Mazda RX-8. Każdy wóz podatny jest na tuning zewnętrzny i wewnętrzny, a zatem wedle uznania montujemy spoilery, zmieniamy powłokę lakierniczą, ulepszamy układ napędowy, zakładamy profesjonalne komplety ogumienia etc. Dodatkowo czterokołowce ulegają realistycznym uszkodzeniom, więc czołowe spotkanie z betonową ścianą przy nadmiernej prędkości zwyczajnie kończy rozgrywkę.

Twórcy Need for Speed: Most Wanted dołożyli wszelkich starań, aby ich dzieło reprezentowało mistrzowski poziom wizualny. Trójwymiarowe modele pojazdów i wszystkie elementy otoczenia wykonano z wyjątkową dbałością o drobne szczegóły, celem zadowolenia nawet największych graficznych purystów. Ponadto zaimplementowano dynamiczną ścieżkę dźwiękową, jak również prawdziwą gratkę dla entuzjastów zabawy wieloosobowej w postaci trybu online.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3840


Grę można zainstalować w jednym z 6-ciu dostępnych języków:
- polski
- angielski
- suomi
- szwedzki
- duński
- holenderski


W folderze crack znajduje się klucz instalacyjny (cd-key) oraz crack no-dvd dzięki któremu możemy grać bez zamontowanego obrazu/włożonej płyty do napędu.

Szczegóły instalacji zawarte są w pliku info.nfo.

Gra jest w formie obrazu płyty w formacie iso.Proszę seedować po ściągnięciu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-21 00:40:08 [Aktualizuj]
dam645
dam645
Napisano: 2009-05-11 13:29
 
Spoko gra :D
paczek1992
paczek1992
Napisano: 2009-08-26 16:07
 
Wszystko OK.Gra działa
kamykas
kamykas
Napisano: 2010-01-08 18:19
 
To że spoko gra to każdy fan serii NFS wie!!! Nr. 1 ze wszystkich części.Pozdro
Monikaa89
Monikaa89
Napisano: 2010-03-27 13:00
 
Może mi ktoś powiedzieć jak się instaluje, bo mam wielkie problemy.
matmix1997
matmix1997
Napisano: 2011-12-26 22:01
 
napisze ktos jak zrobic cracka
emila789
emila789
Napisano: 2012-04-08 22:02
 
zawsze som takie noby ktore <<gra nie dziala " i td :D gra dziala pozdro
8agatka8
8agatka8
Napisano: 2012-12-25 21:32
 
no są.. ale skoro to dla ciebie takie błahe to pomogłabyś nobom :P
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse