Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Crackdown [PL] [DVD] [.iso] [Region free] [ixtreme] [ALIEN]

Crackdown [PL] [DVD] [.iso] [Region free] [ixtreme] [ALIEN] torrent
Dodał: Gregory111
27.08.2008 18:29
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 7.05 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Crackdown

producent: Real Time Worlds
wydawca: Microsoft Entertainment

kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
Europa (PAL): 23 lutego 2007
Polska: 23 lutego 2007
USA (NTSC): 20 lutego 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje:
Xbox Live.

Screeny: http://gry-online.pl/S026.asp?ID=4452

!!!! GRA JEST PO POLSKU I DZIALA NA IXTREM JEST REGION FREE !!!!
!!! TO MóJ PIERWSZY TORRENT WIEC PROSZE O WYROZUMIALOSC!!!
!! ZAWSZE SEDUJE OD 7 RANO DO 16 OD PON DO PIA ZAWSZE !!

Opis Gry

Crackdown to kolejna, po All Points Bulletin, produkcja studia developerskiego Real Time Worlds, które założył David Jones – ojciec słynnej i kontrowersyjnej serii Grand Theft Auto. Tym razem mamy do czynienia z dynamiczną grą akcji/TPP, zaprojektowaną wyłącznie z myślą o konsoli Xbox 360.

Wydarzenia przedstawione w opisywanym tytule rozgrywają się w olbrzymiej metropolii, na ulicach której walczą ze sobą trzy organizacje przestępcze: Azjaci, Rosjanie oraz Hiszpanie. Graczom przypada rola specjalnego Agenta, posiadającego ponadnaturalne zdolności, któremu powierzono zadanie pozbycia się liderów poszczególnych gangów, a przez to - przywrócenia pożądanego spokoju w całym mieście. Posiadacze konsol mogą swobodnie eksplorować cały zurbanizowany teren, a także w dowolnej kolejności wybierają kolejne zadania do wykonania. Misje przygotowane przez twórców programu są bardzo zróżnicowane: od pieszych pojedynków z rywalami do efektownych, samochodowych pościgów.

Prowadzony bohater oczywiście rozwija się w miarę postępów osiąganych podczas rozgrywki. Wśród umiejętności, jakie posiada od początku wirtualnych zmagań lub które zdobywa w czasie przechodzenia poszczególnych misji, wyróżnimy m.in. supersiłę (rzucanie samochodami nie stanowi dla niego większego problemu, podobnie jak wymierzanie rywalom potężnych ciosów), nadzwyczajną szybkość, możliwość wykonywania skoków na olbrzymią odległość czy też opadania z dużej wysokości. Nasz heros umie również posługiwać się wszelkimi typami broni, a także w kaskaderski sposób prowadzić rozmaite pojazdy. Co ciekawe, w przypadku braku amunicji gracze mogą chwycić za obiekty znajduje się w danej lokacji (od koszy na śmieci, przez samochody, aż do... żywych ludzi!) i przy ich pomocy skutecznie pozbyć się przeciwników.

Pod względem audio-wizualnym, Crackdown w pełni wykorzystuje możliwości technologiczne konsoli Xbox 360. Całe miasto jest jedną wielką lokacją, po której nieustannie poruszamy się, oczywiście trafiając do dzielnic zróżnicowanych stylem budownictwa. Na ścieżkę dźwiękową programu składa się ponad setka licencjonowanych utworów muzycznych. W grze zaimplementowano także opcję zmagań cooperative w Sieci - dwóch graczy może jednocześnie przystąpić do tej samej rozgrywki i wspólnie wykonywać przydzielone zadania, czy walczyć z wirtualnymi rywalami.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-01 20:30:23 [Aktualizuj]
rawi31
rawi31
Napisano: 2008-09-01 04:34
 
Witaj!
Mam pytanie czy moglbys wyslac mi program do tworzenia ISO gier na XBOXA360 lub istniejacy link do takowego programu Mam kilka orginalnych tematow na ta konsole ale niestety robilem programem IMGBURN niestety nic nie wychodzi jedynie plik o wielkosci 5.40M LOL Moje GG 1381704 Bede wdzieczny pozniejszymi torrentami na konsoleX360!!!
Sirkamilo
Sirkamilo
Napisano: 2008-09-01 07:19
 
seed proszę ! :(
rawi31
rawi31
Napisano: 2008-09-02 00:05
 
GREGORY111 Mam pytanie czy moglbys wyslac mi program do tworzenia ISO gier na XBOXA360 lub istniejacy link do takowego programu Mam kilka orginalnych tematow na ta konsole ale niestety robilem programem IMGBURN niestety nic nie wychodzi jedynie plik o wielkosci 5.40M LOL Moje GG 1381704 Bede wdzieczny pozniejszymi torrentami na konsoleX360!!!
skolias
skolias
Napisano: 2009-05-09 20:54
 
kompletny brak seeda,a i ta bitnova jest z dupy trzeba kupować punkty przez sms żeby pobierac torrenty a pisze że darmowa
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse