Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tiger Woods PGA Tour 09 [ENG] [PAL] [PS2DVD-RANT] [ALIEN]

Tiger Woods PGA Tour 09 [ENG] [PAL] [PS2DVD-RANT] [ALIEN] torrent
Dodał: Gregory111
25.08.2008 19:57
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.02 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tiger Woods PGA Tour 09

producent: EA Sports
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska

kategoria: sportowe / golf

Data Premiery:
Europa (PAL): 29 sierpnia 2008
Polska: 29 sierpnia 2008
USA (NTSC): 26 sierpnia 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://www.games32.com/Tiger-Woods-PGA-TOUR-09-(PS2)

Opis:

Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna odsłona wydawanej od wielu lat serii gier, podejmujących tematykę bardzo elitarnego sportu jakim niewątpliwie jest golf. Edycję 09 przygotowano z myślą o posiadaczach pięciu różnych platform sprzętowych. Poszczególne wersje różnią się między sobą w głównej mierze za sprawą jakości zastosowanej oprawy audiowizualnej oraz dodatków opracowanych głównie na potrzeby multiplayerowych rozgrywek.

Jedna z najistotniejszych nowości zawartych w opisywanej edycji cyklu Tiger Woods PGA Tour dotyczy dodania postaci Hanka Haney’a, czyli instruktora gry w golfa. W omawianej produkcji pełni on rolę osobistego trenera dla utworzonej przez siebie postaci golfisty. Haney zajmuje się przede wszystkim zaznajomieniem z tajnikami gry w golfa, aczkolwiek w miarę postępów udziela także wskazówek przeznaczonych dla bardziej doświadczonych graczy. Postać Haney’a dynamicznie reaguje na kolejne osiągnięcia, co można zaobserwować między innymi na przykładzie jego precyzyjnych komentarzy, wyświetlanych po każdej zakończonej rundzie. Umożliwia to wychwycenie tych elementów gry, nad którymi wypadałoby solidniej popracować.

Drugie ważne usprawnienie bezpośrednio powiązane jest z multiplayerem. Zawody, w których bierze udział maksymalnie czterech graczy są teraz rozgrywane w nieco inny sposób, a mianowicie wszyscy uczestnicy zabawy wykonują swoje ruchy w tym samym czasie. Eliminuje to konieczność wyczekiwania na ruchy konkurentów. Pewnych zmian doczekał się moduł powiązany z używaniem kijów golfowych. Gracz może teraz do woli dobierać oraz usprawniać kije, celem poprawy swoich dotychczasowych osiągnięć.

Wachlarz dostępnych trybów zabawy pozostawiono w zbliżonej postaci do poprzedniej gry z cyklu Tiger Woods PGA Tour. Gracz może więc brać udział zarówno w pojedynczych zawodach, jak i zawalczyć o konkretne puchary. Nie zabrakło również pełnoprawnej kariery, w której awansuje się na kolejne szczeble bycia profesjonalnym golfistą. Oprawa audiowizualna edycji na PS2 prezentuje zbliżony poziom wykonania do wersji przeznaczonej na konsolę Nintendo Wii.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-13 01:03:50 [Aktualizuj]
wisiol
wisiol
Napisano: 2008-12-24 20:57
 
czemu nic nie idzie tylu niby seduje czy te torrenty sa do bani
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse