Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Appleseed Ex Machina (2007) [720p,BluRay,x264]

Appleseed Ex Machina (2007) [720p,BluRay,x264] torrent
Dodał: indyca
25.08.2008 17:05
Kategoria: Filmy x264

Rozmiar: 4.37 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

Po wojnie, w której zginęła połowa ludzkości, jedną z ostatnich ostoi cywilizacji jest Olimp, utopijna metropolia, na straży której stoją oddziały E.S.W.A.T. W ich szeregach szczególnie wyróżniają się Deunan Knute oraz jej partner (służbowo i prywatnie) Briareos, jednak po drobnej wpadce podczas akcji odbicia zakładników ten ostatni staje się tymczasowo niedysponowany. Na jego miejsce zostaje przydzielony bioroid Tereus, który wprowadza wiele zamieszania w życie uczuciowe bohaterki. Tymczasem nad Olimpem zbierają się czarne chmury, ponieważ terroryści znaleźli sposób, żeby w imię swych mętnych ideałów zamieniać ludzi w zdalnie sterowane zombi. Czy i tym razem znajdą się śmiałkowie, którzy pokrzyżują ich niecne (choć bliżej niesprecyzowane) plany?
Wielkie sorry, za bład, ktory się przydarzył wcześniej - przez pomyłkę zamieściłem pierwszą część filmu.;)

RUNTiME.......: 104 min
SiZE..........: 1 DVD
ViDEO.CODEC...: H.264(x264)
FRAMERATE.....: 23.976
BiTRATE.......: 5350 kbps
RESOLUTiON....: 1280x720
AUDiO.........: Japanese AC3 5.1 640 kbps
SUBTiTLES.....: English, German, French, Portugese, Spain, Dutch - styled subs

Very high quality Blu-Ray rip
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-08-08 20:39:44 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse