Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Norton AntiVirus 11 Mac. OSX

Norton AntiVirus 11 Mac. OSX torrent
Dodał: dao_mielec
09.08.2008 22:37
Kategoria: Mac

Rozmiar: 43.70 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Firma Symantec wprowadziła na rynek nowy program antywirusowy oznaczony numerem 11. Jest to wersja na komputery produkowane przez firmę Apple. Aplikacja jest kompatybilna z najnowszą wersją systemu operacyjnego Mac OS X 10.5 Leopard.

Posiadacze Maców mają łatwy i dyskretny dostęp do aktualizacji, który odbywa się w tle. Dzięki nowemu programowi właściciele komputerów nie muszą się martwić zagrożeniami czyhającymi w sieci.

Aplikacja, podobnie jak w systemach Microsoftu, automatyczne wykrywa i usuwa wirusy, skanuje i czyści ściągnięte pliki oraz załączniki poczty.


Mac OS X wersja minimum 10.4.10 albo pozniejsza
Mac system z PowerPC albo Intel Core procesor
128 MB RAM
100 MB wolnego miejsca na dyku
Internet Dla LiveUpdate
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-13 13:33:35 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Mac Photoshop Elements 4 for MAC OSX [Alien] 238.27 MB (?) (?) (?)
Programy Avid Sibelius 7.1.2 for MAC OSX 593.64 MB (?) (?) (?)
Mac Traktor Dj Studio 3. 3 Mac. OSX + Crack 59.20 MB (?) (?) (?)
Programy dla Windows Norton AntiVirus 2007 [PL] [.iso] 158.46 MB (?) (?) (?)
Programy dla Windows Norton Antivirus 2008 v2008 Incl.Keymaker 39.02 MB (?) (?) (?)
mariuseus
mariuseus
Napisano: 2010-01-08 10:07
 
Ze strony Nortona to oczywiste że próbuje on pozyskać klientów na swój produkt wśród posiadaczy Maca, ale przeoczyli chyba fakt że jak narazie OSX nie jest praktycznie zagrożony przez wirusy.
I wszelkie tego typu posunięcia ze strony producentów oprogramowania antywirusowego to próba wciśnięcia ludziom czegoś czego tak naprawdę nie potrzebują (przynajmniej na dzień dzisiejszy).
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse