Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hard Truck: Apocalypse - Rise of Clans - Ex Machina [RUS] [FULL] [.mdf]

Hard Truck: Apocalypse - Rise of Clans - Ex Machina [RUS] [FULL] [.mdf] torrent
Dodał: Anonimowy
05.08.2008 10:52
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.50 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


producent: Targem
wydawca: cdv Software Entertainment AG

kategoria: gry akcji / samochodowe / cRPG

Data Premiery:
Świat: 08 grudnia 2005
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 2 CD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza)

Galeria: Link

Hard Truck: Apocalypse (Ex Machina) dość nietypowe połączenie RPG oraz gier akcji stworzone przez studio Targem Games. Nietypowe, ponieważ kierujemy nie postacią, a potężnym pojazdem. Fabuła gry przenosi nas w alternatywną, apokaliptyczną przyszłość, w której na nieprzyjaznych rejonach nowej Ziemi panuje prawo silniejszego. Gracz poszukuje śladów zaginionej cywilizacji i próbuje odkryć jej sekrety, zdobywa wiedzę o przyszłości rodzaju ludzkiego oraz poznaje potężnych sprzymierzeńców i oczywiście stawia czoła niezliczonej rzeszy wrogów.

Ponieważ idea rozgrywki bazuje na ciągłym przemieszczaniu się, kluczową rolę odgrywa nasz pojazd, który jest jedyną nadzieją na przetrwanie w tak okrutnym świecie. Twórcy przygotowali do wyboru kilka wozów różniących się osiągami i statystykami, które w późniejszym czasie możemy, a nawet musimy, modyfikować i ulepszać, dodając do niech potężniejsze bronie oraz nowe gadżety. Do pacyfikacji przeciwników, którzy rekrutują się spomiędzy kierowców ciężarówek, transporterów wojskowych, robotów czy piechoty, możemy wykorzystać imponującą liczbę, ponad 30 rodzajów broni, m.in. karabiny maszynowe, rakiety czy miny. Broń oraz wyposażenie nabywamy za zarobione lub przejęte po zabitych wrogach pieniądze.

Oprócz „gry drogi” czeka nas ogromny, unikalny świat, ciekawa i wciągająca fabuła oraz duża liczba opcjonalnych zadań, a wszystko to okraszone wspaniałą grafiką i efektami specjalnymi. Hard Truck: Apocalypse Ex Machina to także realistyczny model prowadzenia pojazdu i walki.

***
Jeśli nie wypalasz na CD konieczne do uruchomienia: Daemon tools i YASU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-28 17:53:15 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse