Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tha Dogg Pound - Dogg Food (1995)

Tha Dogg Pound - Dogg Food (1995) torrent
Dodał: tomiwlkp
28.07.2008 10:32
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 82.92 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tha Dogg Pound - Dogg Food (1995)

Wykonawca: Tha Dogg Pound
Album: Dogg Food
Wytwórnia: Death Row/Interscope
Liczba utworów: 17
Gatunek: Hip Hop
Rok: 1995
Format: Mp3
Bitrate: 160kbps (VBR)
Jakość: 4/5

Lista utworów:

Opis:

Debiutancki album duetu Tha Dogg Pound (Kurupt & Daz), wydany 31 Października 1995 w Death Row Records. Krążek zajął pierwsze miejsce w rankingu "Bilboard 200" i również pierwsze w rankingu "Najlepszy Album R&B/Hip-Hop". Płyta sprzedała się w łącznym nakładzie ponad 2 mln egzemplarzy (2x platynowa) jednak raperzy nie byli z tego wyniku zadowoleni. Większość utworów na płycie wyprodukował Daz oprócz niego stroną muzyczną zajęli się również DJ Pooh, Dave Swang i Kurupt. Gościnnie na albumie występują m.in. Snoop Dogg, Big C-Style, Prince Ital Joe, Nate Dogg, The Lady Of Rage, Tray Dee. Album należy do klasyków Death Row.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-07-28 10:32:52 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 03:37
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse