Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Trzy Polski super filmy [psy][psy2][chłopaki nie płaczą] [DVDRip.DivX][PL]

Trzy Polski super filmy [psy][psy2][chłopaki nie płaczą] [DVDRip.DivX][PL] torrent
Dodał: lew89
11.07.2008 20:47
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 685.52 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Chłopaki nie płaczą *2000*

produkcja: Polska
gatunek: Komedia/Akcja
data premiery: 25.2.2000 (Polska)
czas trwania: 100 min

Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenariusz: Mikołaj Korzyński

Treść :
Kuba Brenner jest dobrze zapowiadającym się skrzypkiem, który w wyniku splotu wyjątkowo niekorzystnych okoliczności zostaje wplątany w gangsterskie porachunki. Wszystko zaczyna się, kiedy Kuba zgadza się pomóc swojemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, Oskarowi w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po "upojnym wieczorze" z dwoma dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara, okazuje się, że chłopcy nie byli do niego przygotowani finansowo.

Obsada :
Maciej Stuhr - Kuba Brenner
Cezary Pazura - Fred
Mirosław Zbrojewicz - Grucha
Wojciech Klata - Oskar
Michał Milowicz - Bolec

Jakość:
File : 435 MB (429 MB), duration: 1:36:08, type: RMF, 1 audio stream(s), quality: 25 %
Video : 363 MB, 529 Kbps, 25.0 fps, 408*232 (16:9), RV40 = RealVideo 9, Supported
Audio : 66 MB, 96 Kbps, 22050 Hz, 2 channels, 0x0 = RealAudio 8,racp-1, , , Supported

PSY

produkcja: Polska
gatunek: Dramat , Kryminał , Sensacyjny , Thriller
data premiery: 1992-12-31 (Polska)
od lat: 15
czas trwania: 110

reżyseria Władysław Pasikowski
scenariusz Władysław Pasikowski
zdjęcia Paweł Edelman
muzyka Michał Lorenc

Grupa byłych oficerów SB po przejściu weryfikacji zostaje wcielona do oddziałów policji. Franz Maurer jest jednym z nich. Milicjant po przejściach, porzucony przez żonę, ma kłopoty z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Podobnie jego przyjaciel, Olgierd Żwirski, który nie przechodzi pomyślnie weryfikacji, zostaje bez pracy. W trakcie jednej z pierwszych akcji w nowych służbach oddział Franza niespodziewanie spotyka się ze zbrojnym oporem przestępców - w strzelaninie dwóch policjantów zostaje zabitych. Maurer postanawia pomścić swoich kolegów i jednocześnie pragnie pomóc Olgierdowi wrócić do czynnej służby. Nie wie jednak, że został on już zwerbowany przez grupę przestępczą, złożoną z byłych SB-ków.

Film niedługo po premierze stał się wielkim hitem. Obecnie jest nazywany filmem kultowym, a cytaty z dialogów weszły na stałe do języka. Rola Franza Maurera wykreowała nowy wizerunek Bogusława Lind

Obsada:

* Bogusław Linda (por. Franciszek Maurer, Franz)
* Marek Kondrat (por. Olgierd Żwirski, Olo)
* Janusz Gajos (mjr Gross)
* Cezary Pazura (podpor. Waldemar Morawiec, Nowy)
* Agnieszka Jaskółka (Angela Wenz)
* Zbigniew Zapasiewicz (senator Wencel)
* Olaf Lubaszenko (Młody)
* Artur Żmijewski (Radosław Wolf, w czołówce jako Elegant)
* Zbigniew Bielski (Kaniewski)
* Aleksander Bednarz - major Bień

Plik : 685 MB (685 MB), czas 1:36:40, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio

Video : 597 MB, 863 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 704*416 (16:9), DIV3 = DivX v3 ;-) MPEG-4 (Low-Motion), Obsługiwane

Audio : 88 MB, 127 Kbps, 44100 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3, Obsługiwane

PSY 2 ostatnia krew
produkcja: Polska
gatunek: Sensacyjny
data premiery: 1994-04-05 (Polska)
od lat: 18
czas trwania: 99
--------------------------------------------------------------------------------
reżyseria Władysław Pasikowski
scenariusz Władysław Pasikowski
zdjęcia Paweł Edelman
muzyka Michał Lorenc
--------------------------------------------------------------------------------
Opis:
Akcja "Psów 2" rozpoczyna się w momencie, gdy po czterech latach spędzonych za kratkami Franz Maurer wychodzi na wolność. Zostaje zaangażowany przez Radosława Wolfa, handlarza bronią, który właśnie wrócił z Serbii. Maurer wciąga do gangu swego dawnego kolegę z policji, "Nowego". Nie wie, że "Nowy" przez cały czas utrzymuje kontakt z majorem Bieniem z policji. Maurer, Wolf i "Nowy" jadą w pobliże granicy z Ukrainą, by odebrać pieniądze od Rosjan. W końcu muszą ich zabić, a podczas walki "Nowy" traci kciuk. Następne zadanie to ogromny transport broni do Sarajewa. Tu Maurer nie wytrzymuje i zawiadamia o planowanej akcji policję. W ostatniej chwili szefowie gangu zmieniają plany i Franz musi sam powstrzymać - walcząc z Wolfem - odjazd wyładowanego bronią pociągu. Przed gangiem i policją ucieka na egzotyczne wyspy.
Trzeci film Pasikowskiego (to już chyba reguła) spotkał się z rozbieżnymi opiniami. Przeważały jednak głosy pochlebne. "Amerykanizm" twórcy "Krolla" nie wydaje się bowiem czystym naśladownictwem. Szybki montaż, dużo przemocy i krwi, "męski" język to tylko sztafaż. Głębiej tkwi coś istotniejszego - pesymistyczna diagnoza polskiej współczesności, prawie sentymentalna tęsknota za prawdziwą miłością, przyjaźnią, lojalnością. Poetyka Pasikowskiego zbliża się tym samym do twórczości Marka Hłaski, Rafała Wojaczka i innych "kaskaderów" naszej literatury, których pozorny cynizm i brutalne obrazoburstwo kryły w rzeczywistości nostalgię za pięknem i prawdą. Nie przypadkiem Bogusław Linda - niekwestionowana gwiazda obu "Psów", to zarazem niemal symbol schyłkowej fazy kina moralnego niepokoju, aktor, który wystąpił we wszystkich filmach odesłanych "na półkę" w stanie wojennym. W licznych wywiadach podkreślał, że motywy przyjęcia roli Franza były podobne, jak w przypadku kreacji dotychczasowych - bunt i nienawiść do otaczającej rzeczywistości, tym razem rzeczywistości początku lat dziewięćdziesiątych. W "Ostatniej krwi" bohater Lindy chowa maskę bezwzględnego twardziela częściej niż w pierwszych "Psach". Objawia się za to jako okrutny moralista z własnym kodeksem etycznym, a nawet swoistą misją, którą jest "wyrywanie ludzkich chwastów". A że według Maurera cel ciągle jeszcze uświęca środki - to już zupełnie inna sprawa.
--------------------------------------------------------------------------------
Obsada:
Bogusław Linda (Franz Maurer), Cezary Pazura (podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"), Artur Żmijewski (Radosław Wolf), Magdalena Dandourian (Nadia), Walerij Prijomychow (Sawczuk), Siergiej Szakurow (pułkownik Jakuszyn), Piotr Zajczenko (Ganz, podwładny Jakuszyna), Aleksander Bednarz (major Stanisław Bień), Edward Linde-Lubaszenko (Tadeusz Stopczyk, kapitan UOP), Jan Machulski (Walenda, major UOP), Marek Barbasiewicz (sekretarz Sawczuka), Sławomir Sulej (Wyrek, współwięzień Franza), Tomasz Dedek (Wawro, podwładny Bienia), Zbigniew Bielski (Kaniewski, podwładny Bienia), Ryszard Kotys (maszynista), Jerzy Zelnik (Sarzyński, były minister spraw wewnętrznych), Ilja (Igor) Zmiejew (Stiopa, człowiek Jakuszyna), Denis Delic (Serb), Iwona Katarzyna Pawlak (Mariola Morawcowa, żona "Nowego"), Mirosław Zbrojewicz (Bolek, goryl Sawczuka), Radosław Pazura (człowiek Jakuszyna), Lech Dyblik (goryl Sawczuka), Robert Więckiewicz (złodziej samochodu), Tomasz Jarosz (złodziej samochodu), Mariusz Pilawski (kelner), Henryk Niebudek (robotnik w hucie), Zbigniew Szczapiński.
--------------------------------------------------------------------------------
VIDEO:
Kodek: DivX 3
Bitrate: 858 kbps
Rozdzielczość: 704x416
FPS: 25.00
--------------------------------------------------------------------------------
AUDIO:
Kodek: 0x0055 MPEG-1 Layer 3
Bitrate: 128 kb/s
Kanały: 2 Stereo
Częstotliwość: 44100Hz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-01-26 19:25:48 [Aktualizuj]
Napisano: 25.06.2021 08:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse