Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Steelsoft Best Full Screen Caller v2.1 [WM5] [WM6] [keygen]

Steelsoft Best Full Screen Caller v2.1 [WM5] [WM6] [keygen] torrent
Dodał: chomiczekOKP
29.06.2008 14:48
Kategoria: Programy

Rozmiar: 449.04 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł: Steelsoft Best Full Screen Caller v2.1
Wymagania: WM5, WM6
Opis: Program pokazuje duże zdjęcia osób dzwoniących. Ich wielkość ogranicza wielkość wyświetlacza (chyba, że zdjęcie jest mniejsze). Dodatkowo wyświetla wiele szczegółowych informacji na temat połączenia.

User image

- Wyświetla dodatkowe informacje i zdjęcia na pełnym ekranie (lub oryginalnej wielkości zdjęcia)
- Wyświetla dodatkowe informacje na temat dzwoniącego przed zaakceptowaniem połączenia.
- Wyświetla informacje przechowywane w Kontaktach (imię i nazwisko, firma, lokalizacji biura, pracy, dział, tytuł, itp.), nie trzeba pamiętać wszystkiego o swoich klientów, krewnych, przyjaciołach, bo widać to na wyświetlaczu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-28 16:06:36 [Aktualizuj]
Napisano: 26.07.2021 00:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse