Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Roxio Toast Titanium 8. 0. 3

Roxio Toast Titanium 8. 0. 3 torrent
Dodał: Anonimowy
22.06.2008 10:43
Kategoria: Mac

Rozmiar: 147.43 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

produkt: Toast Titanium 7
producent: Roxio
cena brutto: ok. 550 zł
konkurenci: Dragon Burn, Discribe
kontakt: Link

Toast 7 nie jest tylko rozwinięciem poprzednich wersji. Ma całkiem nowe funkcje i możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o konwersję plików filmowych. Program do wszystkiego?

Pomimo że Mac OS X pozwala nagrać płytę CD z poziomu systemu, zaawansowani użytkownicy ucieszą się z nowej wersji Toasta.

Muzyka w Dolby

Po raz pierwszy Toast pozwala nagrać muzyczne DVD. I to nie tylko DVD-Audio czy SACD, ale tworzy dodatkowo muzyczne DVD, składające się z plików audio i nawigacji. W ustawieniach standardowych muzyka jest kodowana w formacie Dolby Digital AC3 o wartości bitrate 192 kbps. Wnioskuję z tego, że na jednym czystym nośniku zmieści się do 50 godzin nagrań.Formaty wideo

Dużą zmianą w nowej wersji Toasta jest sekcja wideo. Program może zaimportować praktycznie każdy format wideo i zgrać dane jako VCD, SVCD czy DVD-Video. Dzięki zakładce Media dostajemy szybki dostęp do plików na dysku. Mogą to być zdjęcia w iPhoto, a jeśli w czytniku jest nagrana płyta DVD, możliwe jest ściągnięcie całego rozdziału z filmu. Porównując do nieco spartańskiej pod względem opcji wersji 6.x, Toast 7 w czasie nagrywania wideo wyświetla dziesięć pełnych menu. Wspierany jest format 16:9, polepszono kodek MPEG-2, dodając mu wiele nowych ustawień w menu. Na jednowarstwowym DVD możemy teraz nagrać aż do 2,5 godziny filmu. Jedynie z formatem 3G Toast ma problemy, eksportowanie w tym formacie (używanym często w telefonach komórkowych) napotyka trudności.

Kompresja DVD

Sprzedawany kiedyś osobno za 50 euro program Popcorn, jest teraz wbudowany w Toasta 7. Funkcją Copy skompresujemy film z dwuwarstwowej płyty DVD na jednowarstwową. Spakowanie 6,7 GB do 4,7 GB zajęło np. Power Makowi G5 1,6 GHz około 36 minut (45 włączając wypalanie). Jakość nagrania, mimo 35-procentowej kompresji była wystarczająco dobra.

Kodek DivX

Toast 7 ma wbudowany kodek DivX 6.0, mimo że oficjalnie nie jest on jeszcze dostępny dla Maca. Kodek umożliwia zgranie pliku wideo z DVD lub TV i obsługuje rozdzielczość HDTV, czyli 720p. Dzięki niemu można nagrać HD-DVD lub CD w tym formacie. DivX Toast może nagrać filmy w formacie MPEG-2 i wypalić jako regularne DVD.Obróbka danych

W odróżnieniu od wbudowanej w systemie funkcji nagrywania, Toast 7 umożliwia skorzystanie z wielu innych formatów i opcji. Jednym z nich są hybrydowe dyski Mac/PC, których dane są widoczne na Macu, a niewidoczne na pececie i vice versa. Jeżeli jakiś katalog do zgrania nie mieści się na nośniku, Toast samoczynnie go podzieli na większą ilość CD/DVD.

Oprogramowanie dodatkowe

Jak zwykle dostajemy z Toastem różne dodatkowe przydatki. Deja Vu np. jest prostym programem do backupu danych, Discus drukuje okładki płyt lub etykiety. Spin Doctor pomaga zgrywać stare płyty i kasety analogowe na format cyfrowy, a Motion Pictures tworzy animowane pokazy slajdów i zdjęć, i to w rozdzielczości HD.

Podsumowanie

Programiści z Roxio chyba dokładnie obejrzeli applowski zestaw iLife i w swoim programie dołożyli to, czego tamten nie zawierał. Na plus zasługuje wygodna obsługa aplikacji. Toast bardzo dobrze wypadł w teście, a rozbudowana sekcja wideo wymaga wręcz pochwały. Jeśli zgrywamy DVD, to możliwości programu zapewne dadzą się wykorzystać, ale do zwykłego nagrywania plików wystarczą systemowe funkcje nagrywania.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-02-27 18:29:54 [Aktualizuj]
freerider
freerider
Napisano: 2008-06-22 23:42
 
fajnie, tylko to powinno być w dziale MAC...
Smith20
Smith20
Napisano: 2019-03-15 23:40
 
Smith20
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse