Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Oszukać przeznaczenie 3 - Final Destination 3 *2006* [RMVB] [DVDRip] [Lektor PL]

Oszukać przeznaczenie 3 - Final Destination 3 *2006* [RMVB] [DVDRip] [Lektor PL] torrent
Dodał: marcinbozek
30.05.2008 15:24
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 295.09 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Oszukać przeznaczenie 3 - Final Destination 3 *2006*

produkcja: USA
gatunek: Horror
data premiery: 2006-03-24 (Polska) , 2006-02-09 (Świat)
od lat: 15
czas trwania: 93
reżyseria James Wong
scenariusz Glen Morgan, James Wong
zdjęcia Robert McLachlan
muzyka Shirley Walker

Opis:

To miał być jeden z najszczęśliwszych wieczorów w jej życiu - Wendy (Mary Elizabeth Winstead), uczennica najstarszej klasy liceum, umówiła się ze znajomymi na świętowanie zakończenia roku szkolnego w miejscowym lunaparku. Gdy cała gromadka ma już wsiadać do kolejki górskiej, Wendy nagle zaczyna się bać. Jej chłopak Jason (Jesse Moss) przekonuje ją, że strach wynika z obaw o utratę kontroli. Wendy pokonuje strach, ale gdy tylko pneumatyczna uprząż opuszcza się, zabezpieczając ją w fotelu, dziewczynę nachodzi nieodparte przeczucie, że wydarzy się koszmarny wypadek, w którym kolejka stanie się śmiertelną pułapką dla niej i jej znajomych.

Po otrząśnięciu się z przerażającej wizji, Wendy wpada w panikę i żąda, by ją wypuszczono. Siedzący obok niej kolega z klasy, Kevin (Ryan Merriman), decyduje się wysiąść razem z nią. Lewis (Texas Battle), widząc ich wyjście, naśmiewa się z Kevina i nazywa go mięczakiem. Wzajemne obelgi przeradzają się w bójkę, do szamotaniny dołączają inni i wkrótce grupka uczniów zostaje wyproszona z kolejki. Podczas gdy oni patrzą z dołu, jak bawią się inni, na górze przeczucie Wendy okazuje się koszmarną rzeczywistością: kolejka wymyka się spod kontroli i wszyscy jej pasażerowie giną.

Jednak to dopiero początek...

Ci, którzy cudem uniknęli śmierci, wkrótce przekonują się, że trudno jest uciec przeznaczeniu. Mieli umrzeć... a śmierci nie da się tak łatwo oszukać!

Niedługo po wydarzeniach w lunaparku śmierć upomina się o kolejną ofiarę - w ten tragiczny sposób Wendy zaczyna zdawać sobie sprawę, że wskazówki dotyczące nieuchronnego końca pozostałych przyjaciół znajdują się na zdjęciach, które zrobiła tamtego fatalnego wieczoru w wesołym miasteczku. Podczas gdy Wendy i Kevin próbują w desperacji zinterpretować wskazówki, które mogą uratować kolejne osoby, ich znajomi, jeden po drugim, giną w niewiarygodnie makabrycznych okolicznościach... a wkrótce przyjdzie kolej i na tę dwójkę.

Obsada:

Mary Elizabeth Winstead: Wendy Christensen
Ryan Merriman: Kevin Fischer
Kris Lemche: Ian McKinley
Alexz Johnson: Erin Ulmer
Sam Easton: Frankie Cheeks
Jesse Moss: Jason Robert Wise
Gina Holden: Carrie Dreyer
Texas Battle: Lewis Romero
Chelan Simmons: Ashley Freund
Crystal Lowe: Ashlyn Halperin
Amanda Crew: Julie Christensen
Agam Darshi: Laura
Maggie Ma: Perry Malowinski
Ecstasia Sanders: Amber Regan
Jody Racicot: Bludworth

Info:

Plik : 295 MB (289 MB), czas 1:29:02, rodzaj: RMF, 1 ścieżka(i) audio, jakość 38 %
Video : 249 MB, 391 Kbps, 24.0 fps, rozdz. 640*272 (2.21:1), RV40 = RealVideo 9, Obsługiwane
Audio : 40 MB, 64 Kbps, 44100 Hz, 2 kanał(y), 0x0 = RealAudio 8,cook-24, Obsługiwane
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-05-27 10:46:05 [Aktualizuj]
karol2929
karol2929
Napisano: 2008-06-05 21:42
 
oglądałem ten film już dawno ale naprawdę polecam bo warto
wo gule to polecam wszystkie części ale ta mi przypadła do gustu
PS jak macie możliwość oglądajcie po kolei to więcej satysfakcji
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse