Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Frontlines Fuel Of War.PAL.XBOX360-DNLFrontlines Fuel Of War.PAL.XBOX360-DNL

Frontlines Fuel Of War.PAL.XBOX360-DNLFrontlines Fuel Of War.PAL.XBOX360-DNL torrent
Dodał: juliett11
02.05.2008 06:49
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 5.81 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Frontlines: Fuel of War
producent: Kaos Studios
wydawca: THQ Inc.
dystrybutor PL: CD Projekt
kategoria: gry akcji / FPS

Data Premiery:
Europa (PAL): 29 lutego 2008
Polska: 13 marca 2008
USA (NTSC): 25 lutego 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD | cena: 249,90 PLN
Wykorzystuje:
Xbox Live.

Frontlines: Fuel of War jest grą z gatunku FPS i zarazem pierwszym dziełem ludzi z firmy Kaos Studios, stanowiącej część korporacji THQ. Developerzy stworzyli omawiany produkt wyłącznie z myślą o komputerach osobistych klasy PC oraz o dwóch konsolach nowej generacji. Konkretnie mowa o PlayStation 3 i Xbox 360.

Miejscem akcji jest planeta Ziemia z niedalekiej przyszłości. W dobie globalnego kryzysu energetycznego wywiązał się konflikt zbrojny pomiędzy dwoma głównymi ugrupowaniami polityczno-gospodarczo-militarnymi, czyli Sojuszem Czerwonej Gwiazdy (Rosja i Chińska Republika Ludowa) oraz Koalicją Zachodnią (Stany Zjednoczone i Unia Europejska). My natomiast wcielamy się w rolę szeregowego żołnierza, uczestniczącego w wojnie światowej po dowolnej ze wspomnianych stron. Zostajemy specjalistą w jednej z dziedzin (np. obsługa broni snajperskiej lub działanie w wojskach pancernych), a wraz z odnoszeniem sukcesów w kolejnych misjach rozwijamy umiejętności wirtualnego bohatera.

Zarówno w trybie jednoosobowym, jak i w ramach opcji multiplayer do dyspozycji mamy mnóstwo ręcznych środków zagłady. W akcji oglądamy więc karabin szturmowy, wyrzutnię rakiet etc. Ponadto w działaniach wojennych uczestniczy około sześćdziesiąt typów maszyn, czyli m.in. czołgi, roboty rozpoznawcze i transportery opancerzone. Szczególną uwagę zwraca trójwymiarowe środowisko, renderowane w czasie rzeczywistym z zachowaniem mnóstwa drobnych detali i podatne w sporym stopniu na zniszczenie.
===================================================
DiSC Details:

Region Free

ESRB Content Descriptors: Blood, Language, Violence

Features: Xbox Live, Memory Unit

Burn modified .dvd file to DL disc using DVD Decrypter or IsoBurn and play!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-10-28 20:15:28 [Aktualizuj]
Napisano: 07.07.2022 14:47
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse