Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Appleseed Ex Machina [DvDrip][ALIEN]

Appleseed Ex Machina [DvDrip][ALIEN] torrent
Dodał: ciachciarach
28.04.2008 12:33
Kategoria: Anime

Rozmiar: 702.40 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jakość: DVDrip
FPS: 23
Kodek: XVID
Rozdzielczość: 640x352
Napisy: Eng
Czas: 104min
Gatunek: Sci-Fi , Anime , Akcja
Premiera kinowa: 2007-10-20 (Świat)
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=tZkag7M_i5APo wojnie, w której zginęła połowa ludzkości, jedną z ostatnich ostoi cywilizacji jest Olimp, utopijna metropolia, na straży której stoją oddziały E.S.W.A.T. W ich szeregach szczególnie wyróżniają się Deunan Knute oraz jej partner (służbowo i prywatnie) Briareos, jednak po drobnej wpadce podczas akcji odbicia zakładników ten ostatni staje się tymczasowo niedysponowany. Na jego miejsce zostaje przydzielony bioroid Tereus, który wprowadza wiele zamieszania w życie uczuciowe bohaterki. Tymczasem nad Olimpem zbierają się czarne chmury, ponieważ terroryści znaleźli sposób, żeby w imię swych mętnych ideałów zamieniać ludzi w zdalnie sterowane zombi. Czy i tym razem znajdą się śmiałkowie, którzy pokrzyżują ich niecne (choć bliżej niesprecyzowane) plany?
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-03-01 08:07:14 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 19:02
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse