Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WinXP Manager 5.2.2 [ENG][KeyGen]

WinXP Manager 5.2.2 [ENG][KeyGen] torrent
Dodał: Anonimowy
18.04.2008 15:16
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 5.33 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1210

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


WinXP Manager
Aplikacja dla posiadaczy systemu Windows XP. W programie znajdziemy ponad 30 różnych narzędzi, które umożliwią w prosty sposób optymalizację i przyspieszenie pracy systemu Windows XP (ustawienia pamięci i procesora, optymalizacja połączenia internetowego oraz zarządzanie programami ładującymi się przy starcie systemu).

Dodatkowo aplikacja daje nam dostęp do ukrytych opcji systemu Windows XP, czyści rejestr systemu i usuwa zbędne pliki znajdujące się na dysku twardym i wiele wiele więcej...
Program ma budowę modułową, a co za tym idzie dostęp do poszczególnych komponentów mamy bezpośrednio z okna programu lub indywidualnie do kazdej aplikacji.
Program do prawidłowego działania wymaga środowiska .NET firmy Microsoft.

homepage:Link
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-10-11 00:45:48 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 08:39
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse