Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tiger Woods PGA Tour 08 [EUR][ENG][NDS]

Tiger Woods PGA Tour 08 [EUR][ENG][NDS] torrent
Dodał: stanek00
16.04.2008 16:09
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 32.00 MB
Seed'ów: 29
Leecher'ów: 8
Pobrań: 454

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tiger Woods PGA Tour 08
producent: Hypnotix
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska
kategoria: sportowe / golf

Data Premiery:
Europa: 31 sierpnia 2007
Polska: 31 sierpnia 2007
USA: 28 sierpnia 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://media.ds.ign.com/media/907/907933/imgs_1.html

Tiger Woods PGA Tour 08 jest kolejnym przedstawicielem cieszącej się bardzo dużą popularnością serii, zapoczątkowanej jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Mamy tu oczywiście do czynienia z grą o tematyce sportowej, podejmującej tematykę dość elitarnej dyscypliny jaką jest golf. Najnowsza edycja nie wprowadza naturalnie do rozgrywki żadnych rewolucyjnych zmian, oferując jednakże pokaźne opcje edycyjne, ulepszoną oprawę audiowizualną oraz szeroki wachlarz trybów zabawy.

W grze zawarto ponadto 23 prawdziwych golfistów, w których możemy się wcielić. Oprócz tytułowego Tigera Woodsa są to między innymi Jim Furyk, Colin Montgomerie, czy Vijay Singh. Turnieje golfowe rozgrywane są z kolei na kilkunastu realistycznie odwzorowanych obiektach. W stosunku do edycji 07 dodano trzy nowe lokacje – TPC Boston, Cog Hill oraz Westchester.

Developer udostępnił kilka różnych trybów zabawy. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się Tiger Challenge. Do pokonania mamy tu kilkadziesiąt różnych wyzwań, przy czym kolejne etapy odblokowywane są w miarę aktualnych postępów. Zabawę rozpoczynamy na najniższym szczeblu kariery. Przeważnie jest tak, iż po zakończeniu kilku zwykłych etapów musimy dodatkowo wygrać z jakimś słynnym golfistą. Zwycięstwa nagradzane są nie tylko cennymi trofeami, ale i możliwością przystępowania do coraz trudniejszych wyzwań. Regularnie otrzymujemy także punkty doświadczenia oraz rozwijamy umiejętności prowadzonego przez siebie golfisty. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż producent przewidział opcję oglądania najefektowniejszych i najlepiej punktowanych zagrań.

Dwa pozostałe główne tryby gry to PGA Tour oraz zdecydowanie najtrudniejszy FedEx Cup. Producent przewidział także możliwość uczestniczenia w pojedynczych treningach, pozwalających na zaznajomienie się z ogólnymi zasadami golfa. Nic nie stoi też na przeszkodzie żeby zaprojektować swój własny turniej. Oprawa wizualna Tiger Woods PGA Tour 08 na każdej konsoli docelowej prezentuje się nieco inaczej. Zawody rozgrywane są oczywiście w pełni trójwymiarowym środowisku. Najładniej wykonano postaci golfistów. Mowa tu w szczególności o animacji wykonywania kolejnych uderzeń. Co ciekawe, producent zadbał o szeroki wachlarz dostępnych akcesoriów. Mowa tu zarówno o nowych kijach golfowych, jak i na przykład elementach ubioru.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-04-17 20:07:22 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 04:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse