Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [TVP2] EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL (2007) [PL]

[TVP2] EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL (2007) [PL] torrent
Dodał: yogomir
14.04.2008 19:11
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 285.42 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Egzorcyzmy Anneliese Michel [2007] [PL]

Jakość:
FPS: 25
Rozdzielczość: 544x416
Source: TVrip
Audio bitrate: 112Kbps 48KHz
Audi codec: MPEG Layer-3
Gatunek: Dokumentalny / Historyczny
Kraj: Polska
Czas trwania: 61 min.
reż. Maciej Bodasiński

Opis:
Historia 24-letniej Niemki Anneliese Michel z Klingenbergu, która zmarła w 1976 roku po serii egzorcyzmów. Sąd przychylił się do argumentacji prokuratury, która twierdziła, że dziewczyna była chora psychicznie, lecz zamiast ją leczyć, poddano ją egzorcyzmom, i skazał na pół roku więzienia dwóch księży oraz jej rodziców.

Przypadkiem Anneliese zainteresowała się amerykańska antropolog kultury, prof. Felicitas D. Goodman. Analiza materiałów skłoniła badaczkę do sformułowania wniosku, że Niemka faktycznie znajdowała się w stanie opętania. Z kolei szwajcarski naukowiec dr Theo Weber-Arma odkrył u Anneliese zatrucie lekami antyepileptycznymi. Zupełnie nowe światło na sprawę opętania rzuciły jednak dopiero dzienniki prowadzone przez dziewczynę, wierzącą i praktykującą katoliczkę.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-01 15:21:33 [Aktualizuj]
pop24
pop24
Napisano: 2009-05-04 19:12
 
Piekny film daje duzo do myslenia, Polecam
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse