Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Janka odc.2 *1989* [TVRip][PL][.avi][Upload by Fisiek]

Janka odc.2 *1989* [TVRip][PL][.avi][Upload by Fisiek] torrent
Dodał: fisiek30
11.04.2008 22:54
Kategoria: Dla dzieci

Rozmiar: 235.75 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
* Serial tv
* Produkcja: Polska, RFN
* Rok produkcji: 1989
* Premiera: 1989. 09. 24
* Gatunek: Film dla dzieci (młodzieży)
* Dane techniczne: Barwny

"Janka" - w wersji niemieckiej "Janna" - to typowy przykład kina familijnego, adresowanego już nie do najmłodszej widowni, lecz raczej do nastolatków, a także dorosłych członków rodziny. Saga rodzinna, o wątkach wyprowadzonych z autentycznej historii, rozgrywa się w latach 20., co dało realizatorom możliwość zaprezentowania efektownych filmowo rekwizytów i ciekawostek "z myszką" - starych samochodów, samolotów, elektrowni wiatrowej, wynalazku kina niemego itp. Chociaż nieporozumienia pomiędzy dorosłymi bohaterami kładą się cieniem na świecie dzieci, to powrót do malowniczego okresu początku wieku pozwala spojrzeć na wszystko z nostalgią i serdecznym uśmiechem. Głównymi bohaterami filmu są dzieci należące do dwóch "band". Janka, wnuczka karczmarza, przewodzi "Orłom". Jej rówieśnik Julek, chłopak z podupadającego dworku, dowodzi "Wilkami". Obie grupy, współzawodnicząc ze sobą, przeżywają wiele wspaniałych przygód

Ekipa

# Reżyseria: Janusz Łęski (odcinki: 1-6, 10-15), Adam Iwiński (odcinki: 7-9)
# Reżyser II: Adam Iwiński, Tadeusz Szarski, Marcin Sznajder, Henryk Depczyk
# Współpraca reżyserska: Hanna Łęska, Aleksander Achmatowicz, Bożena Walinowicz
# Scenariusz: Janusz Łęski
# Dialogi: Janusz Łęski
# Zdjęcia: Jacek Prosiński
# Zdjęcia specjalne: Jacek Prosiński (zdjęcia lotnicze)

Obsada aktorska:

Agnieszka Krukówna (Janka Nowak), Tadeusz Horvath (Julek Bromski), Krzysztof Kowalewski (Oskar Nowak, dziadek Janki), Joanna Żółkowska (Marta, mama Janki), Grzegorz Wons (Jakub Bromski, stryj Julka), Zofia Merle (Adela, służąca Nowaków), Tomasz Figurski, Arkadiusz Wojnarowski, Grzegorz Marcinkowski, Agata Srzednicka, Małgorzata Lipmann (Kasia), Zbigniew Buczkowski (kowal Meisner) i inni.


odc.2 - Spełnione Marzenia

Jakub Bromski płaci długi brata i rodzina prawnie odzyskuje Stawisko. "Orły" muszą opuścić swoją kryjówkę, ale szybko znajdują nowe miejsce spotkań - na stryszku zajazdu. Janka marzy o własnym koniu, ale dziadek nie ma pieniędzy, by sprawić jej tak kosztowny podarunek. Dziewczynka ratuje od śmierci w rzeźni wymizerowanego konia - Alaskę, którą "Orły" karmią i pielęgnują mimo szyderstw "Wilków" i ich przywódcy, posiadacza pięknej klaczy Hery. Wuj Janki Ambroży, znawca koni, stwierdza, że Alaska to okaz zgoła wyjątkowy.

Jakość:

Plik : 235 MB (235 MB), czas 0:28:47, rodzaj: AVI
Video : 209 MB, 1017 Kbps, 25.3 fps, rozdz. 576*432 (4:3) = XVID Mpeg-4
Audio : 26 MB, 128 Kbps, 44100 Hz, 2 kanał(y) = CyberLink MPEG 1 Layer-3


Komentarze mile widziane.

Leci na super-seeding na max 32kb.

Pozdro!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-09-24 22:41:53 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse