Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tony Hawks Pro Skater 3 XBOX [NTSC]

Tony Hawks Pro Skater 3 XBOX [NTSC] torrent
Dodał: janek1312
01.04.2008 20:39
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.01 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tony Hawk’s Pro Skater 3 to kolejna gra z serii, w której możemy wykonywać niewyobrażalne wręcz triki na deskorolce. Do naszej dyspozycji oddano 8 różnorodnych obszarów, od fabryki, przez zaśnieżony parking gdzieś w Kanadzie, a skończywszy na Tokio. Wszystkie plansze są oryginalne, z wieloma ciekawymi miejscami do odkrycia.

W części trzeciej pozostawiono poprzedni system trików, dając jednak możliwość robienia o wiele dłuższych i bardziej skomplikowanych combosów. Na każdej planszy mamy do wykonania kilka misji, od całkiem normalnych, jak popisanie się trikami przed obcymi skaterami, po bardzo śmieszne, jak uratowanie niezbyt rozgarniętego pana, któremu język przymarzł do metalowego słupa. Oczywiście, oprócz wypełniania zadań, zbieramy również punkty za wykonywanie trików.

Graficznie jest bez żadnych rewelacji, ale i tak najważniejsze jest to, iż wszystko wygląda przejrzyście, a gra ani na chwile nie zwalnia. W przypadku wersji na Xboxa, wydanej kilka miesięcy po wersji na PS2, dodano nowa plansze i możliwość gry do 4 osób na połączonych konsolach w sieci LAN. Niestety zrezygnowano z opcji gry online w Internecie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-08-02 21:22:53 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 09:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse