Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dark Sector [PAL] [ENG] [X360-Allstars]

Dark Sector [PAL] [ENG] [X360-Allstars] torrent
Dodał: stanek00
30.03.2008 11:12
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 6.59 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Digital Extremes
wydawca: D3 Publisher
kategoria: gry akcji

Data Premiery:
Europa (PAL): 04 kwietnia 2008
Polska: 10 kwietnia 2008
USA (NTSC): 25 marca 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: 18+

nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje:
Xbox Live.

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5048

Opis Gry

Dark Sector to dynamiczna gra akcji przygotowana przez zespół developerski Digital Extremes, znany ze stworzenia legendarnej serii Unreal Tournament. Zabawa obserwowana jest z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Wybór kamery uzależniony jest od aktualnie wykonywanych czynności.

Akcja opisywanej pozycji osadzona została w odległej przyszłości. Gracz wciela się w postać charyzmatycznego i obdarzonego niecodziennymi umiejętnościami Haydena Tenno. Jak na nowoczesny produkt przystało, fabuła obfituje w wiele zaskakujących zwrotów akcji. Gra utrzymana została w konwencji „sneakera”. Oznacza to, iż sterowana postać powinna pozostawać w ukryciu, a napotykanych wrogów atakować z zaskoczenia. Jednocześnie należy zaznaczyć, iż unikanie starć czy wykrycia przez różnorodne systemy bezpieczeństwa w Dark Sector nie jest wymagane do osiągnięcia końcowego sukcesu. Przebieg zabawy jest w dużym stopniu uzależniony od upodobań gracza. Jednym z ciekawszych elementów opisywanej pozycji jest wielofunkcyjna, modyfikowalna i wyjątkowo wytrzymała zbroja głównego bohatera, której dodatkowe „funkcje” poznaje się w miarę rozwoju rozgrywki. Główny bohater dysponuje bogatym wachlarzem zachowań (poruszanie postacią, walka wręcz itd.). Oprócz rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza przygotowano obfitujący w wiele interesujących trybów zabawy multiplayer.

Oprawa audiowizualna gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie powinno to szczególnie dziwić, gdyż Dark Sector ma stanowić pokaz możliwości wspomnianych wcześniej konsol. Autorzy gry zadbali przede wszystkim o szczegółowe modele postaci. Napotykani w trakcie zabawy przeciwnicy poruszają się w bardzo realistyczny sposób. Gracz może również zaobserwować zaawansowaną mimikę twarzy. Cała zabawa wzbogacona została licznymi efektami specjalnymi w postaci dymu czy ognia.

Rel.Date.: 03/29/08
Platform.: X360
Genre....: Shooter
Source...: PAL
Languages: English, German, French, Spanish
Format...: .dvd
Size.....: 1 DVD

NOT REGION FREE, iXTREME COMPATIBLE
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-28 20:12:48 [Aktualizuj]
Napisano: 17.10.2021 15:19
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse