Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WWII Aces [ENG] [USA] [WII]

WWII Aces [ENG] [USA] [WII] torrent
Dodał: stanek00
26.03.2008 08:53
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 10
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
WWII Aces

producent: 3D People
wydawca: Destineer

kategoria: symulatory / zręcznościowe / strzelanina

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 01 lutego 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: 12+

Galeria: http://www.1up.com/do/media?cId=3165071&sec=IMAGES

Opis Gry

WWII Aces jest niskobudżetową strzelaniną, dzięki której gracz ma okazję wcielenia się w tytułowego asa przestworzy. Całość osadzona została w realiach II Wojny Światowej, a sama gra nawiązuje do wybranych wydarzeń z tego okresu, między innymi bitwy o Ardeny. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest studio developerskie Arcade Moon. Jest to część firmy 3D People, znanej za sprawą takich produkcji jak Aquadelic GT, Air Conflicts, czy Attack on Pearl Harbor.

Główną atrakcją opisywanej gry jest obecność kampanii singleplayer. Oferuje ona w sumie 72 misje. Zlecane przez dowództwo zadania w głównej mierze dotyczą konieczności eliminowania jednostek wroga. Mogą to być zarówno samoloty, jak i oddziały naziemne czy statki. Jedynie nieliczne zadania wymagają zbadania określonego terytorium mapy czy ochraniania sojuszniczych oddziałów.

W zależności od wybranej przez siebie kampanii, gracz ma okazję przyłączenia się do kilku różnych stron konfliktu. Dowodzi się między innymi maszynami reprezentującymi niemieckie siły powietrzne, czyli Luftwaffe. Nie zabrakło też jednak jednak jednostek strony sowieckiej czy też brytyjskiego RAF-u. W grze zawartych zostało kilkanaście prawdziwych maszyn znanych z tego okresu. Są to między innymi takie jednostki jak Spitfire, Ju-87 Stuka, Mosquito czy He-11.

Omawiana gra ma także do zaoferowania pełnoprawny multiplayer, w którym zabawa prowadzona jest na podzielonym ekranie. W zależności od własnych preferencji, gracze mogą próbować wspólnymi siłami wypełniać postawione zadania, bądź też wzajemnie eliminować się. W rozgrywce mogą brać udział maksymalnie dwie osoby.

Producent bardzo duży nacisk położył na wykorzystanie innowacyjnych możliwości kontrolera konsoli Wii. Odpowiednio wymachując kontrolerem można symulować wykonywanie określonych powietrznych manewrów – efektownych uników czy „beczek”. Oprawa wizualna WWII Aces prezentuje dość niski poziom wykonania, choć pewną atrakcją mogą być opcje pozwalające na śledzenie toru lotu rakiet oraz bomb. Wiele akcji ukazywanych jest też w trybie spowolnienia czasu. Wydarzenia obserwowane są z perspektywy trzeciej osoby, tak więc na ekranie widzi się sterowany przez siebie samolot.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-06-20 13:43:05 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Blazing Angels: Squadrons of WWII [Wii-NTSC-USA] 4.14 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Wii Music [ENG] [PAL] [WII-NAGGERS] 4.32 GB 75 226 1353
Gry na konsole Wii Music [PAL][Wii][ENG] 570.60 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Wii Music [NTSC][Wii][ENG] 449.09 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole [Wii] Wii Party [PAL] [ENG] 4.34 GB (?) (?) (?)
Napisano: 17.01.2022 21:00
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse