Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pimp My Ride [ENG] [USA] [WII]

Pimp My Ride [ENG] [USA] [WII] torrent
Dodał: stanek00
22.03.2008 13:47
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 31
Pobrań: 170

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pimp My Ride

producent: Eutechnyx
wydawca: Activision
kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Europa (PAL): 04 kwietnia 2008
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 19 lutego 2008

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

Galeria (X360): http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5305

Opis Gry

Pimp My Ride jest niezbyt skomplikowaną grą wyścigową, stawiającą na możliwość kompleksowego tuningowania różnorakich aut. Całość w bezpośredni sposób odwołuje się do popularnego programu telewizyjnego, emitowanego przez stację MTV i prowadzonego przez rapera Xzibita. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest studio developerskie Eutechnyx, posiadaczom Wii znane również dzięki takim ścigałkom jak Hot Wheels: Beat That i Ferrari Challenge Trofeo Pirelli. Pimp My Ride na konsoli firmy Nintendo zawitał z niemal rocznym opóźnieniem. Gra w przeszłości wydana już bowiem została na PS2, PSP i Xboxa 360.

Omawiana gra pozostaje w zgodzie z ogólną formułą wspomnianego wyżej programu telewizyjnego. Zabawa podzielona jest więc na kilkanaście misji, a każda z nich rozpoczyna się od otrzymania zdezelowanego pojazdu, który następnie poddaje się różnorakim modyfikacjom. W grze nie zabrakło oczywiście znanych z serialu gadżetów, dzięki którym auta wzbogaca się nie tylko o nowe spoilery, felgi i systemy car-audio, ale również moduły, które pozornie z tuningiem nie mają nic wspólnego. Mogą to być na przykład montowane w bagażnikach i odpowiednio rozkładane stoły do ping-ponga, czy urządzenia jacuzzi. Lista części obejmuje kilkaset pozycji, dostarczonych przez kilkunastu prawdziwych producentów. Jeśli zaś chodzi o możliwe do stuningowania wozy uczestników programu, jest ich piętnaście, choć w grze zawarto również jedno ukryte auto Xzibita.

Zabawa nie ogranicza się wyłącznie do tuningowania pojazdów, gdyż można również brać udział w wyścigach. Zawody te rozgrywane są w kilku różnych dzielnicach, po których wzorem takich gier jak chociażby Need for Speed: Most Wanted można się do woli przemieszczać. Warto jednak zaznaczyć, iż wszystkie te atrakcje przygotowane zostały wyłącznie z myślą o pojedynczym graczu. Pimp My Ride nie oferuje bowiem żadnych trybów multiplayer.

Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom wykonania do wersji przeznaczonej na PlayStation 2. Najładniej wykonano modele tuningowanych pojazdów. Jeśli zaś chodzi o warstwę dźwiękową, zadbano tu zarówno o zabawne komentarze w wykonaniu Xzibita, jak i utwory muzyczne z jego najnowszej płyty.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-03-22 13:47:53 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 12:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse