Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dynasty Warriors 6 PAL XBOX360

Dynasty Warriors 6 PAL XBOX360 torrent
Dodał: djziomal
17.03.2008 18:12
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 6.36 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 117

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Data Premiery:
Europa (PAL): 07 marca 2008
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 19 lutego 2008


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: brak danych
wymagania wiekowe: 12+

Dynasty Warriors 6 jest kolejnym przedstawicielem jednej z najpopularniejszych serii gier akcji, a konkretnie tzw. chodzonych bijatyk, czyli produkcji, w których koncentrujemy się głównie na efektownej eliminacji pojawiających się na ekranie przeciwników. Najnowsza odsłona cyklu nie wprowadza tu oczywiście żadnych zmian. W dalszym ciągu więc stajemy do walk z przeważającymi siłami wroga, niejednokrotnie obserwując na ekranie setki osób. Za przygotowanie Dynasty Warriors 6 ponownie odpowiedzialne jest studio developerskie Omega Force. Firma ta oprócz gier z serii Dynasty Warriors zasłynęła też dzięki takim tytułom jak Samurai Warriors 2, czy Warriors Orochi. Opisywany produkt powstał na PS3 oraz Xboxa 360. Dla obu tych konsol nie jest to pierwsze spotkanie z serią Dynasty Warriors. Różnice pomiędzy dwoma wersjami gry są praktycznie znikome.

Najnowsza odsłona cyklu nie zmienia prezentowanej tematyki. Przenosimy się więc do dawnych Chin i bierzemy więc udział w wydarzeniach z tzw. Epoki Trzech Królestw. Podobnie jak wcześniej, wszystkie ważniejsze wydarzenia ukazywane są na profesjonalnie zrealizowanych filmach przerywnikowych. W trakcie zabawy przejmujemy naturalnie kontrolę nad jednym z kilkudziesięciu różnych wojowników. Jedną z najbardziej widocznych zmian zawartych w szóstej części serii jest zupełnie nowy system o nazwie renbu, odpowiedzialny za przeprowadzanie coraz bardziej złożonych combosów. Podstawową jego zaletą jest możliwość kumulowania praktycznie niezliczonej ilości uderzeń. Jest to uzależnione wyłącznie od obecności przeciwników, z czym nie powinno być żadnego problemu. Oczywiście zawarcie tego systemu przełożyło się także na zwiększenie atrakcyjności rozgrywki. Przeciwników można bowiem likwidować praktycznie bez większych przestojów.

W trakcie rozgrywki pojawiają się też mniej lub bardziej złożone zadania, którym należy sprostać. Co ciekawe, wiele z tych misji może wpłynąć na dalszy rozwój sytuacji na polu bitwy. Przykładowo, zniszczenie prowadzącej do zamku wroga bramy pozwoli sojuszniczym oddziałom na szybsze zajęcie wybranej partii mapy. Wszystko to ma służyć zwiększeniu znaczenia innych jednostek znajdujących się na polu bitwy. Sterowana postać oprócz wyprowadzania ciosów potrafi też wykonywać wiele innych akcji. Mowa tu zarówno o standardowych czynnościach, jak wspinaniu się na wyżej położone platformy czy pływaniu, jak i ciekawszych manewrach, umożliwiających na przykład efektowne przeskakiwanie pomiędzy znajdującymi się na morzu statkami.

Bardzo duży nacisk położono na poprawienie animacji, ze szczególnym uwzględnieniem głównej postaci. Wykonywane ruchy ukazywane są w bardzo szczegółowy sposób. Nie zabrakło także efektownych akrobacji, dzięki którym można ponadto pozbyć się większych grup przeciwników. Sterowany bohater używa oczywiście wielu rodzajów broni. Oprócz standardowych katan mogą to być na przykład zdecydowanie większe włócznie, na które można nabijać wybranych przeciwników. Całość rozgrywana jest na trójwymiarowych mapach, nieco większych od tych z piątej części serii.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-07-19 23:51:16 [Aktualizuj]
Napisano: 17.01.2022 20:01
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse