Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pimp My Ride [English][PSP]

Pimp My Ride [English][PSP] torrent
Dodał: krzychuelk
18.02.2008 18:51
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 427.81 MB
Seed'ów: 7
Leecher'ów: 12
Pobrań: 784

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pimp My Ride
producent: Eutechnyx
wydawca: Activision Value
kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Europa: 16 marca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 03 kwietnia 2007


Pimp My Ride jest połączeniem gry wyścigowej oraz stosunkowo prostej zręcznościówki. Gra w bardzo wyraźny sposób nawiązuje oczywiście do tytułowego programu telewizyjnego, emitowanego przez stację MTV. Ten cieszący się ogromną popularnością show z udziałem Xzibita doczekał się w międzyczasie wielu naśladowców. Gra odwołuje się jednak do pierwowzoru. Ogólne zasady zabawy prezentują się bardzo podobnie do programu telewizyjnego. W każdej z rozgrywanych w trakcie zabawy misji otrzymujemy mocno podniszczony samochód, który następnie musimy przekształcić, zgodnie z upodobaniami i typem charakteru właściciela. To właśnie na wykonywaniu takich czynności spędza się najwięcej czasu. Można więc powiedzieć, iż Pimp My Ride pod wieloma względami przypomina obie części gry American Chopper. Za produkcję tej zręcznościówki odpowiedzialne jest studio Eutechnyx, które na PSP wydało też między innymi The Fast and the Furious: Tokyo Drift. Pimp My Ride powstał wyłącznie z myślą o upodobaniach pojedynczego gracza. Nie zawarto więc żadnych trybów sieciowych.

Jak już zostało powiedziane, główny punkt programu stanowi tuningowanie pojazdów, które są przekazywane przez uczestników programu. Tuning obejmuje zarówno standardowe elementy, jak chociażby nowe spoilery czy efektownie wyglądające kolory nadwozia, jak i bardziej złożone czynności. Możemy zadbać między innymi o ciekawie zaprojektowany system audio, czy wreszcie przedmioty, które pozornie z tuningiem nie mają zbyt wiele wspólnego (np. stół do ping ponga). Obsługa gry jest przy tym bardzo prosta. Należy jednak zaznaczyć, iż wszystkie czynności trzeba wykonać w wyznaczonym przez grę limicie czasowym. Konkuruje się bowiem z inną firmą specjalizującą się w upiększaniu pojazdów. Pimp My Ride zawiera także elementy gry wyścigowej albowiem musimy przemieszczać się pomiędzy różnymi warsztatami, czy zakładami lakierniczymi. W tym celu przygotowano dość spore miasto (Pimp City). Wizualnie Pimp My Ride prezentuje się jednak stosunkowo słabo. Na uwagę zasługuje obecność niezbyt skomplikowanych mini-gier tanecznych oraz czterech utworów muzycznych z najnowszej płyty Xzbitia.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-04-07 11:07:18 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2022 14:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse