Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Opera Mobile 9.5 beta SUPER NEW!!! dla WM5 QVGA&VGA

Opera Mobile 9.5 beta SUPER NEW!!! dla WM5 QVGA&VGA torrent
Dodał: kamil3041994
17.02.2008 11:21
Kategoria: Programy

Rozmiar: 3.19 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Przy tworzeniu mobilnej przeglądarki postawiono sobie za cel aby przeglądanie stron internetowych było tak samo wygodne jak w przeglądarkach desktopowych.

W tym celu dodano zoom oraz przeglądanie panoramiczne. Wprowadzono optymalizacje w silniku Presto przez co znacznie wzrosła wydajność, szczególnie na stronach z dużą ilością kodu JavaScript i AJAX.

Użytkownicy mogą zapisywać strony internetowe do przeglądania offline, dodano też autouzupełnianie adresów i zapamiętywanie haseł.

Wspierane jest Web 2.0 oraz operowe widgety. Firmy OEM będą mogły dodać Flash Lite 3, który zapewni obsługę Flasha, łącznie z odtwarzaniem filmów z YouTube. Będą także miały możliwość wyświetlania stron internetowych na wyświetlaczu podczas bezczynności urządzenia.

Pojawiły się też funkcje takie jak: przeglądanie w kartach, ulepszone zawijanie tekstu, pobieranie numerów telefonów ze stron internetowych oraz wysyłanie linków i obrazków za pomocą SMS/MMS
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-08-20 16:44:37 [Aktualizuj]
Napisano: 26.07.2021 01:12
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse