Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Fritz Chess 11 [ENG] [DVD] [SKIDROW]

Fritz Chess 11 [ENG] [DVD] [SKIDROW] torrent
Dodał: stanek00
16.02.2008 11:54
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 3.32 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Fritz 11

producent: Chessbase
wydawca: Chessbase

kategoria: logiczne / szachy

Data Premiery:
Świat: 30 listopada 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.2 GHz, 256 MB RAM, 64 MB akcelerator 3D, Windows Vista

RELEASE DATE: 02-15-2008
PROTECTION: Nothing
GAME TYPE: Chess
DISKS: 1 DVD

Screeny (z wersji 9): http://www.gamershell.com/pc/fritz_chess_9/screenshots.html

Opis:

Fritz 11 to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów szachowych, która jest opracowywana przez dwóch niemieckich programistów, Fransa Morscha i Mathiasa Feista. Cykl ten od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem sympatyków gry w szachy i jest uważany za jeden z najlepszych. Trudno się temu zresztą dziwić – to właśnie Fritz w 2006 roku pokonał arcymistrza Władimira Kramnika.

Z programu mogą korzystać nie tylko prawdziwi zawodowcy, ale również nowicjusze. Fritz potrafi ocenić umiejętności grającego, a następnie dostosować się do przeciwnika w taki sposób, aby być dla niego wymagającym oponentem. Niemiecki produkt jest też doskonałym doradcą i nauczycielem. Fritz objaśnia wiele niuansów związanych z grą w szachy, ostrzega przed niebezpiecznymi ruchami i błędami popełnianymi przez użytkownika. Program dysponuje też doskonałą bazą danych, oferując ponad milion zapisanych rozgrywek (z lat 1625 – 2007), które można przeanalizować na rozmaite sposoby.

Opracowany przy okazji poprzedniej odsłony cyklu system Chess Media został uwzględniony także w omawianym programie. Mowa tu o trwającym czternaście godzin materiale filmowym, w którym słynni mistrzowie gry w szachy (m.in. Garri Kasparow, Władimir Kramnik, Wiktor Korcznoj i Aleksiej Szirow) udzielają cennych wskazówek i rad.

Fritz 11 oferuje darmowy dostęp do serwisu Playchess.com, który jest największą w Internecie społecznością szachistów. Kupno programu jest równoważne z otrzymaniem członkostwa na okres jednego roku.

Instalacja:

1. Unpack Release
2. Mount/Burn Image
3. Install Game
4. Play the game
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-15 11:12:33 [Aktualizuj]
Napisano: 06.05.2021 00:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse