Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mac OS X Leopard 10.5.1 [ENG] [DVD]

Mac OS X Leopard 10.5.1 [ENG] [DVD] torrent
Dodał: sabtron
07.02.2008 14:40
Kategoria: Mac

Rozmiar: 6.43 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Leoparddvd 20071011

Plotki zostały przerwane. Apple oficjalnie poinformowało o dacie premiery nowego systemu operacyjnego Mac OS X Leopard. Dziś, chyba najczęściej podawanym odnośnikiem jest http://www.apple.com/macosx/features/300.html zawierający informacje o najnowszych funkcjach systemu. Osobiście nie jest to dla mnie rewolucja na miarę Tigera wydanego w 2005 roku. Tygrysowi przeszlifowano i dopieszczono pazurki nadając mu imię Leopard. Większość funkcji znajdziemy w programach sharewareowych dostępnych na Tigera. Jest jedna rzecz która cieszy - Polski interfejs. Dla polskiego użytkownika jest to duża nobilitacja. Apple Inc zauważyło nasz kraj. Można z tego wnioskować, że stopa życiowa nam się poprawia - Stefan ma nadzieję na dużą sprzedaż komputerów, Tak czy siak zagościliśmy na liście wsparcia językowego. Smuci jednak, że nie będziemy mogli cieszyć się słownikiem poprawnej polszczyzny. Rosjanie wręcz przeciwnie. Widocznie nie wszyscy poradzili sobie z naszą gramatyką a do Pana Miodka telefonu nie znali. Jestem bardzo ciekaw jak wygląda słownictwo w interfejsie.
Warto wspomnieć, że z oficjalną premierą najnowszego systemu ruszył program Mac OS X Leopard Up-to-Date. Wszyscy, którzy nabyli komputery Apple z systemem Tiger po 1 października mogą ubiegać się o płytę z Leopardem po znacznie niższej cenie. Szczegóły pod tym adresem - http://www.apple.com/macosx/uptodate/
Cena programu wynosi 129 dolarów na jeden komputer. Miałem nadzieję, że Leoparda będzie można zamówić na warunkach naszych zaoceanicznych przyjaciół w przedsprzedaży. Wszyscy przecież wiemy, że Apple Polska już jest, tylko, że jej nie ma. Żyłem nadzieją, że ojczyste jabłko ujawni się w dniu dzisiejszym. No cóż, jak to bywa w życiu, przeliczyłem się. Zatem czekam do 26 albo dłużej. Sam nie wiem co robić. W portfelu susza (powtarzam się, ale komu mam się zwierzyć) i nie wiem, czy nie szukać jakiejś dobrej duszy w USA (rym przypadkowy). Może macie jakieś pomysły na tani zakup Leoparda
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-06-17 20:28:58 [Aktualizuj]
freerider
freerider
Napisano: 2008-02-07 19:00
 
Linus Torvalds: "System plików w Leopardzie to kompletne g..."

Opinię taką twórca jądra systemu Linux wyraził podczas mającej miejsce w australijskim Melbourne konferencji linux.conf.au.

"Nie sądzę, że są one [Windows Vista i Mac OS X Leopard] jednakowo dziurawe - myślę, że Leopard jest znacznie lepszy. Ale OS X pod pewnymi względami jest właściwie gorszy od Windows, jeśli chce się dla niego programować. System plików w Leopardzie to kompletne g..., co jest przerażające", powiedział Torvalds.

...i wszystko w temacie Leoparda ;)
block
block
Napisano: 2008-04-02 23:15
 
Oczywiście Linus Torvalds miał na myśli tworzenie oprogramowania dla tego systemu, a nie jego funkcjonalność. :) Należy to wyraźnie podkreślić. :)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse