Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: DUMA I UPRZEDZENIE BOLLYWOOD [DVDRip] [LEKTOR PL] [RMVB]

DUMA I UPRZEDZENIE BOLLYWOOD [DVDRip] [LEKTOR PL] [RMVB] torrent
Dodał: lem7on
05.02.2008 19:42
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 700.45 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Duma i uprzedzenie Bride & Prejudice (AKA Bride and Prejudice: The Bollywood Musical / Balle Balle! Amritsar to L.A.) (2004)

produkcja: Indie , USA , Wielka Brytania
gatunek: Komedia , Musical , Romans
data premiery: 2005-09-02 (Polska) , 2004-10-06 (Świat)

Pani Bakshi poszukuje kandydatów na mężów dla swoich czterech córek. Odbywa się ślub na który przyjeżdża Balraj. Staje się idealnym wprost kandydatem dla jej najstarszej córki Jayi. Jednak Balraj nie przyjeżdża sam, ale w towarzystwie swojej pogardliwej siostry Kiran i najlepszego przyjaciela, amerykańskiego właściciela hotelu Williama Darcy’ego. Podczas weselnego tańca, uwagę Balraja przyciąga Jaya, a Darcy’ego - jej młodsza siostra Lalita. Jednak niekompetencja Darcy’ego na parkiecie sprzysięga się przeciwko niemu. Co więcej jednak, lekceważąco odnosi się on do Lality, która uważa go za nadętego snoba...

więcej info http://www.filmweb.pl/Duma+i+uprzedzenie,2004,opisy,FilmDescriptions,id=113016

JAKOŚĆ BARDZO DOBRA - DVDRIP!!! tak jak to pisze w opisie

GSPOT pokazuje:
File Type: RealMedia (.RM)
Mime Type: application/vnd.rn-realmedia


Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-07-19 13:01:39 [Aktualizuj]
vitarita
vitarita
Napisano: 2012-06-06 11:38
 
gdzie seed?
strus
strus
Napisano: 2012-06-06 12:55
 
wyszedł na taras i wróci zaraz
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse