Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WRC 4 FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (PAL) (ENG) (DVD) (PS2)ISO. alien

WRC 4 FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (PAL) (ENG) (DVD) (PS2)ISO. alien torrent
Dodał: juliett11
03.02.2008 09:02
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.71 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
WRC 4 FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP

producent: Evolution Studios
wydawca: Sony Computer Entertainment
kategoria: sportowe / rajd samochodowy

Data Premiery:
Europa (PAL): 22 października 2004
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / split screen | liczba graczy: 1-16
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje:
karta pamięci, kierownica, Network Adaptor.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=2928

Kiedy w 2001 roku na rynku pojawiła się pierwsza część cyklu „World Rally Chamionship” nikt nie sądził, że zagrozi pozycji nadciągających hitów: „Colina McRae Rally 3” i „Gran Turismo 3: A-Spec”. Tymczasem okazało się, że tytuł sprzedał się doskonale (w samej Europie sprzedaje ponad 1 mln egzemplarzy), a programiści z Evolution Studios odwalili kawał dobrej roboty tworząc wprawdzie realistyczny, lecz jednocześnie ultra grywalny symulator samochodowy. Sukces „WRC” spowodował wypuszczenie kolejnych, równie udanych kontynuacji, a rok 2004 firma pożegnała czwartą częścią serii.

„WRC 4” oferuje amatorom szybkiej jazdy ponad 100 tras, umiejscowionych w 16 krajach na pięciu kontynentach. Oprócz znanych już z poprzednich edycji miejsc, doszły całkiem nowe lokalizacje np. Meksyk, Sardynia, Japonia. Dzięki licencji organizacji FIA World Rally Championship, w grze zawarte są wszystkie samochody i ich załogi, startujące w sezonie 2004. Do wyboru są różne klasy aut: WRC, Junior WRC (z napędem na przód), seryjne i ekstremalne. Debiutują całkiem nowe, świeżutkie wózki: Peugot 307 WRC i Mitsubishi Lancer WRC.

Tak jak większość gier wyścigowych, tak i produkt Evolution Studios posiada standardowe tryby zabawy: Time Trial, Quick Race i Championship. Nie brakuje również nowych, emocjonujących wyzwań, jak np. Super Special, gdzie dwóch kierowców ściga się ze sobą na torze równoległym. Tradycyjnie, najważniejszy jednak jest tryb kariery. Zaczynając od przysłowiowego zera, gracz startując w zawodach zdobywa szlify kierowcy rajdowego, uczy się dobierać parametry auta w zależności od warunków drogowych, zdobywa kolejne punkty w klasyfikacji i awansuje na kolejne poziomy doświadczenia (maksymalnie 11), by w końcu dojść na sam szczyt. Po drodze może skorzystać z różnych „ułatwiaczy”, jak np. tras testowych (wzorowanych na prawdziwych „Subaru Centres”), pozwalających poznać możliwości wozów w zależności od ich konfiguracji. Do wyboru są trzy testowe odcinki: w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Finlandii.

Oprawa graficzna „WRC 4” prezentuje się doskonale, co jest zresztą znamienne dla całej serii. Świetny fizyczny model jazdy, niezwykle płynna animacja i duża dynamika jazdy sprawiają, że sterowanie autem sprawia prawdziwą przyjemność. Do wyboru jest kilka ustawień widoków na trasę, począwszy od ujęcia z wnętrza auta (nic nie widać) po ujęcie z kamery zawieszonej wysoko nad samochodem (niezbyt to realistyczne, ale widać wszystko). Uwagę przykuwają wierne oryginałom modele aut i fotorealistyczne tekstury tła. Cieszą oko efekty: jazda z włączonymi światłami we mgle, krople deszczu rozpryskujące się na szybie, kurz pokrywający auto w miarę pokonywania kolejnych kilometrów itd. Gra posiada tryb wieloosobowy: w offline rządzi tradycyjnie split screen, natomiast w sieci – walka w 16 osób naraz. Czasy najlepszych 100 kierowców można na bieżąco śledzić w internecie.

„WRC 4” wydany został w pierwszej kolejności na rynku europejskim

JEST TO MOJA WSTAWKA WIĘC ŻADEN ALIEN I GRA DZIALA NAPEWNO
DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK NAGRYWAĆ PŁYTY TAK ABY DZIALALY TO PISZCIE NA GG:2486113
POZDRAWIAM
KAROL273 :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-16 02:00:27 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:26
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse