Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: NURKUJ OLLY odc.2/6 - Chyba widziałem smoka morskiego [DVDRip] [DivX] [FnX] [dub PL][Alien]

NURKUJ OLLY odc.2/6 - Chyba widziałem smoka morskiego [DVDRip] [DivX] [FnX] [dub PL][Alien] torrent
Dodał: klajstek
02.02.2008 13:34
Kategoria: Dla dzieci

Rozmiar: 114.76 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 8
Pobrań: 126

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Serial animowany 3D *2005*

NURKUJ OLLY NURKUJ

Serial opowiada o przygodach humanoidalnych okręcików podwodnych i ich fascynującym, codziennym życiu w morskich głębinach, gdzie prowadzą badania naukowe, poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia z przeróżnych opresji. Nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Główny bohater imieniem OLLY i jego przyjaciółka BETH mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie , praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją. Wszyscy młodzi widzowie, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć bogactwa rafy koralowej, będą mogli to uczynić już wkrótce. - na płytach DVD i w telewizyjnej Wieczorynce . Każdy odcinek przynosi wiele emocjonujących momentów, problemów które trzeba rozwiązać i przeróżnych sytuacji, z których trzeba znaleźć pozytywne i właściwe wyjście. Serial ten, bawiąc nasze pociechy, uczy jednocześnie jak w najtrudniejszych nawet sytuacjach można i trzeba umieć racjonalnie rozwiązać zadanie, jak z entuzjazmem i optymistycznie podchodzić do wszelkich problemów i trudności, jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.

Odcinek 2 z 6 - Chyba widzialem smoka morskiego
UWAGA- plik SAMPLE-w celu pobrania lub NIE i oceny --->

============
INFO TECH --->
NON-Chyba widzialem smoka morskiego[DVDrip][DivX][FnX][dubPL].avi

Plik : 109 MB (109 MB), czas 0:10:30, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 75 %
Video : 94 MB, 1263 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 720*576 (4:3), DX50 = DivXNetworks Divx v5,
Audio : 14.41 MB, 192 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3,
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-09-18 09:44:35 [Aktualizuj]
Napisano: 17.10.2021 15:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse