Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: FileMaker Pro 9 Advanced

FileMaker Pro 9 Advanced torrent
Dodał: klod
27.01.2008 15:33
Kategoria: Mac

Rozmiar: 253.34 MB
Seed'ów: 50
Leecher'ów: 12
Pobrań: 665

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
FileMaker Pro 9 Advanced zawiera wszystkie cechy wersji FileMaker Pro 9 plus zestaw zaawansowanych narzędzi do rozwijania i adaptowania baz danych, który szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek dotąd pomaga zaprojektować potężniejsze i lepiej przystosowane do określonych potrzeb rozwiązanie bazy danych!
Szybsze i łatwiejsze projektowanie i rozwijanie bazy danych
Jeszcze lepiej przystosuj bazę danych do określonych potrzeb dodając własne menu i rzeczy menu przy użyciu cechy Custom Menu w FileMaker Pro 8.5 Advanced. Plus, możesz dodać do obiektów szablonu automatyczne podpowiedzi, aby był on jeszcze bardziej intuicyjny. Możesz nawet tworzyć samodzielne programy uruchomieniowe FileMaker Web Viewer. Więcej o projektowaniu i rozwijaniu baz danych.
Bardziej wydajne uruchamianie baz danych i rozwiązywanie problemów
FileMaker Pro 8.5 Advanced zawiera niezbędne narzędzia do usuwania usterek i otrzymywania raportów, które ułatwiają bardziej wydajne budowanie stabilnych i niezawodnych rozwiązań. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek dotąd możesz dokładnie określić obszar problemu analizując skrypty krok po kroku w Script Debugger. Możesz monitorować pola, zmienne, wyrażenia, a nawet oceniać wzory obliczeń przy pomocy Data Viewer, albo tymczasowo wyłączyć poszczególne kroki skryptu, aby testować tylko jego część. Więcej o uruchamianiu bazy i usuwaniu problemów.
Łatwa modyfikacja i obsługa
Po uruchomieniu bazy danych, FileMaker Pro 8.5 Advanced udostępnia narzędzia do otrzymywania raportów i optymalizacji, które ułatwiają uaktualnianie rozwiązań i pozwalają zachować ich maksymalną wydajność. Aby szybko uaktualnić bazy danych, można importować wiele tabel lub przenosić pola, tabele, skrypty i ich kroki przy użyciu poleceń kopiuj/wklej. Narzędzia Custom Menus i Database Design Report dostarczają obszernych informacji na temat schematu bazy danych i opcji, takich jak pola, przeglądarki WWW, szablony. Plus, FileMaker Maintenance Tools zapewni maksymalną wydajność rozwiązania. Więcej o obsłudze baz danych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-02-01 16:22:25 [Aktualizuj]
bolek24
bolek24
Napisano: 2008-01-31 21:35
 
A serial do Filemaker Pro?
klod
klod
Napisano: 2008-02-12 17:49
 
3E344 56534 422AB 0DB3F 5308D 7B587 43311

nasty55
nasty55
Napisano: 2009-04-02 22:30
 
Szkoda że nie po polsku :(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse