Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Brothers in Arms: Road to Hill 30[rar][[ps2][eng][alen]

Brothers in Arms: Road to Hill 30[rar][[ps2][eng][alen] torrent
Dodał: Anonimowy
26.01.2008 18:51
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.85 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


producent: Gearbox Software
wydawca: Ubisoft
dystrybutor PL: CD Projekt
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: gry akcji / taktyczna

Data Premiery:
Europa (PAL): 18 marca 2005
Polska: 07 kwietnia 2005
USA (NTSC): 15 marca 2005

zobacz ten tytuł również na platformy: XBXWiiPC
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: brak danych | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1xDVD |
Wykorzystuje:
karta pamięci.
+ Network Adapter
zobacz oficjalną stronę WWW:
Brothers in Arms: Road to Hill 30
wersja językowa:angielskaBrothers in Arms: Road to Hill 30 jest rozbudowaną, taktyczną grą akcji, nastawioną na realizm rozgrywki i nawiązującą do wielokrotnie nagradzanych: serialu telewizyjnego „Kompania Braci” oraz filmu kinowego „Szeregowiec Ryan”. Gracz wciela się w postać dzielnego sierżanta Matta Bakera, któremu powierzono dowództwo nad oddziałem żołnierzy wchodzącym w skład kompanii Fox 502. Pułku Spadochronowego 101. Dywizji Powietrznodesantowej, która 1 czerwca 1944 roku (D-Day) brała udział w desancie sił aliantów w Normandii (operacja Overload).

Pierwsze misje w grze sprowadzają się do odnalezienia członków naszego zespołu - zrzut spadochronowy nie był bowiem tak udany, jak planowano. W kolejnych zadaniach prowadzimy już jednak dwie drużyny (do 20 wojaków), na bieżąco wydając im szereg prostych rozkazów. W dowodzeniu oddziałem pomaga tzw. „Situational Awareness View”, czyli możliwość wglądu na całą lokację z lotu ptaka. Po przełączeniu się na ten widok, gracz widzi swoich żołnierzy oraz miejsce, do którego muszą oni dotrzeć, a także wrogów, o ile wcześniej zostali zauważeni przez któregoś z podopiecznych Matta Bakera. Warto zwrócić uwagę na dopracowane AI przeciwników - planują zasadzki, chowają się, wzywają wsparcie, itp. Ta opcja pozwala przede wszystkim na planowanie dalszych posunięć na polu walki, jak też na wcześniejsze okrążenie większych grup oponentów.

Tereny, które odwiedzamy w omawianej pozycji, oparto o archiwalne zdjęcia lotnicze. Walka toczy się głównie na otwartych przestrzeniach (łąki, wzgórza) oraz w małych, francuskich miastach (wąskie, ciasne uliczki, gęsto ustawione budynki). Arsenał dostępnych broni prezentuje się imponująco: od karabinów M1 Garand czy Thomsonów aż po MP40, ręczne karabiny maszynowe, granaty i karabin snajperski (świetnie oddano celowanie: naszemu wojakowi drży ręka, gdy składa się do strzału). W wielu misjach korzystamy także ze wsparcia czołgów, siejących postrach w zastępach wroga (ale uwaga! - pokonanie pojazdów pancernych przeciwnika także dla prowadzonego przez nas oddziału stanowi prawdziwe wyzwanie).

Oprawę graficzną Brothers in Arms: Road to Hill 30 wykonano w pełnym trójwymiarze, sporo uwagi poświęcając na opracowanie środowisk, w jakich poruszają się grający, jak i modeli postaci (świetnie pokazana mimika twarzy walczących, dbałość o takie detale jak zasobniki na amunicję na mundurach żołnierzy, etc.). Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też zrezygnowanie z utworów muzycznych, ozdabiających wirtualne zmagania – w grze pozostawiono wyłącznie odgłosy trwającej potyczki (wystrzały, wybuchy, okrzyki, przeładowywanie broni, itd.), co w dużym stopniu buduje odpowiedni klimat rozgrywki. Gra posiada również tryb multiplayer (split-screen bądź Internet poprzez Network Adapter).
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-07-05 13:42:25 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:23
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse