Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: WinXP Manager v.5.1.9

WinXP Manager v.5.1.9 torrent
Dodał: pomyslowy
26.01.2008 01:37
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 5.20 MB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1371

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
WinXP Manager - Jest to zaawansowane narzędzie do ogólnej optymalizacji działania systemu. Program wykonuje diagnostykę całego sprzętu, optymalizuje, czyści system ze zbędnych plików, poprawia bezpieczeństwo w systemie, usprawnia połączenie internetowe i wiele innych. Wszystkich narzędzi jest dokładnie 26. Do poprawnej pracy programy wymagany jest zainstalowany w systemie .NET Framework 1.1
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2016-10-04 00:10:15 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 08:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse